Rozgrywki piłkarskie w Getin Noble Bank

0
1081

Za nami pierwsze emocje związane z rozgrywkami Euro 2012. Równolegle do mistrzostw Europy, na lokalnych boiskach w całej Polsce odbywają się zawody, jakie dla pracowników pasjonujących się piłką nożną zorganizował Getin Noble Bank.

 

„W ramach Ligi o Puchar Getin Noble Banku rywalizują zespoły z całego kraju – mówi Maciej Szczechura, członek zarządu banku odpowiedzialny m.in. za obszar komunikacji wewnętrznej oraz zasobów ludzkich.  Do końca lipca trwa pierwszy, regionalny etap rozgrywek, podczas którego ponad 300 zawodników zrzeszonych w prawie 30 drużynach umawia się na spotkania w swojej okolicy. Zawodnicy ustalają szczegóły meczy, takie jak miejsce i data spotkania oraz skład na boisku, korzystając z unikatowej platformy komunikacyjnej Playarena w dedykowanym Lidze serwisie internetowym.

Po sierpniowej przerwie na zregenerowanie sił, pracownicy Getin Noble Banku spotkają się we wrześniu w Warszawie na rozgrywkach finałowych. „Liczymy, że druga edycja naszych bankowych rozgrywek, która zbiega się z Euro, przysłuży się promocji tego sportu wśród pracowników, dając im nie tylko możliwość zaprezentowania futbolowych umiejętności, ale i rozrywkę na wysokim poziomie” – dodaje Maciej Szczechura.

Źródło: Getin Noble Bank