Nowy oddział Kredyt Banku dla klienta zamożnego

0
1356

4 czerwca Kredyt Bank otworzył dla klientów nową placówkę w Warszawie – przy ul. Mokotowskiej 49 w budynku „Mokotowska Square”. Oddział łączy w sobie cechy zwykłej placówki detalicznej, jak też prestiżowego punktu obsługi klienta zamożnego „Concerto”.

To kolejny, trzeci już oddział ze strefą klienta zamożnego otwarty w Warszawie w 2012 r. Na początku roku uruchomiono dwa na ul. Polnej 11 i Nowym Świecie 2. W tym roku bank planuje otwarcie jeszcze jednej takiej placówki na Placu Bankowym.

Wystrój, rozwiązania i możliwości obsługi w nowej placówce pokazują innowacyjne podejście banku do standardu pracy z klientem.

– Nowe oddziały oraz wyższe standardy obsługi klienta to najważniejsze elementy tworzące nową jakość, która ma sukcesywnie przekładać się na rozwój segmentu klientów zamożnych i programu bankowości osobistej Concerto. To jeden z priorytetów Kredyt Banku na ten rok. Klient zamożny to klient wymagający, dlatego właśnie tworzymy specjalne strefy obsługi tych klientów w nowych oddziałach, by klienci czuli się szanowani i ważni i czerpali satysfakcję ze współpracy z bankiem – powiedział Krzysztof Żukowski, dyrektor Biura Rozwoju Sieci Sprzedaży w Kredyt Banku.

Nowa placówka przy ul. Mokotowskiej jest obsługiwana przez 15 pracowników. Zajmuje 405 m2 i znajduje się na dwóch poziomach – parter to część detaliczna, natomiast na antresoli znajduje się część Concerto.

– Ideą, która przyświecała przygotowaniu oddziału w nowej aranżacji, było stworzenie przestrzeni, która swoim nowatorskim wyglądem, jasną kolorystyką i wysoką jakością zastosowanych materiałów podkreśli naszą troskę o komfort klientów, innowacyjność w spojrzeniu na tradycyjną placówkę bankową, a jednocześnie sprawi, że o tym oddziale będzie mówiło się również w kontekście połączenia funkcji banku z niezwykle ciekawym, unikalnym wyglądem. Oddział przy ul. Mokotowskiej to flagowa, najnowocześniejsza placówka banku – powiedział Tomasz Mizera, dyrektor Departamentu Administracji Kredyt Banku.

Budynek „Mokotowska Square”, w którym działa nowy oddział Kredyt Banku, znajduje się w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji stolicy, skupiającej wiele zagranicznych firm, przedstawicielstw dyplomatycznych, sklepów renomowanych producentów, jak też instytucji finansowych, oferujących swoje usługi dla najbardziej wymagających klientów.

Wizję nowej placówki przygotowała firma Massive Design, a wykonawcą była firma Space Plan we współpracy z PROAR.

Źródło: Kredyt Bank