Niższe raty kredytowe z możliwością oszczędzania w BOŚ Banku

0
3674
Feel free to use this image, just link to www.SeniorLiving.Org

Ruszyła oferta „Zaparkuj swój kredyt” i zyskaj „Więcej za mniej”. Bank Ochrony Środowiska przygotował ją dla klientów, którzy chcą płacić niższe raty i jednocześnie myślą o regularnym oszczędzaniu. Wszystkie osoby które zgromadzą „poduszkę finansową” na rachunku oszczędnościowym „Więcej za mniej” w postaci trzech rat kredytowych, mogą liczyć na obniżenie marż dla kredytu hipotecznego lub gotówkowego o 0,5 pp.

Oznacza to, że klient zapłaci niższą ratę kapitałowo-odsetkową, a zgromadzone na rachunku oszczędnościowym środki, będą pracowały na preferencyjnych warunkach. Dodatkowo z „poduszki finansowej” klienci będą mogli skorzystać w każdej chwili.

Oferta „Zaparkuj swój kredyt” skierowana jest do klientów którzy stawiają na bezpieczeństwo swoich finansów, na wypadek nieprzewidzianych sytuacji, ale również chcą płacić niższe raty, nawet przez 12 miesięcy. Zgromadzone środki w postaci trzech rat kapitałowo-odsetkowych na rachunku oszczędnościowym „Więcej za mniej” dają większe bezpieczeństwo klientowi przy spłacie kredytu. Oznacza to, że w przypadku braku możliwości przelania środków na kolejną ratę (np. z powodu problemów z dostępem do internetu lub przelania niższej kwoty niż wynikającej z harmonogramu), środki te uzupełniane są automatycznie z „poduszki finansowej”. Ponadto kwota zgromadzona na rachunku „Więcej za mniej” może być wykorzystana przez klienta podczas niespodziewanej sytuacji domowej – np. konieczności wykonania szybkiego miniremontu etc.

Warto również podkreślić, że środki te pracują efektywniej niż w przypadku standardowej oferty. Dla salda do 20 tys. zł oprocentowanie zostanie podniesione o 0,5 pp w odniesieniu do standardowej oferty rachunku oszczędnościowego, natomiast w przedziale 20 – 25 tys. zł o 0,8 pp.

Źródło: Bank Ochrony Środowiska