Promocyjny kredyt hipoteczny w PKO Banku Polskim

0
903

Do 14 września br. w ramach promocji klienci mogą uzyskać kredyt hipoteczny z marżą na poziomie 1,2 proc. w całym okresie kredytowania, niezależnie od kwoty kredytu i wysokości wkładu własnego.

Ponadto istnieje możliwość otrzymania kredytu bez prowizji przez klientów, którzy posiadają ROR w PKO Banku Polskim, przystąpią do ubezpieczenia na życie i skorzystają z ubezpieczenia na wypadek utraty pracy i hospitalizacji na 4 lata. W przypadku kredytów do 400 tys. złotych klienci zwolnieni zostaną z opłat za oszacowanie wartości nieruchomości. Warunki promocyjne obejmują również preferencyjny kredyt mieszkaniowy z dopłatami do oprocentowania przez Bank Gospodarstwa Krajowego, w ramach programu Rodzina na Swoim.

Aby skorzystać z promocji kredytu hipotecznego Własny Kąt w złotych lub preferencyjnego kredytu mieszkaniowego z dopłatami, należy złożyć wniosek o udzielenie kredytu do 14.09.2012 r. i podpisać umowę w ciągu 30 dni od daty podjęcia decyzji kredytowej. Kredyt umożliwia sfinansowanie do 100 proc. wartości nieruchomości z okresem kredytowania do 40 lat. Dodatkowo klienci mogą skorzystać raz w roku z „wakacji kredytowych” oraz karencji w spłacie kapitału nawet do 36 miesięcy.

PKO Bank Polski jest liderem w sprzedaży kredytów hipotecznych.W lipcu br. zanotował rekordowy w tym roku wynik udzielając kredytów na kwotę 718,6 mln zł. Obecny udział Banku w rynku sprzedaży kredytów mieszkaniowych wynosi 22,5 proc.

Kredyty hipoteczne PKO Banku Polskiego dzięki silnej i stabilnej pozycji Banku są jednymi z najpopularniejszych kredytów w Polsce. Są również doceniane przez niezależne firmy zewnętrzne, przygotowujące rankingi kredytów hipotecznych. W sierpniowych rankingach opracowanych przez serwis Bankier.pl oraz TotalMoney.pl PKO Bank Polski zdobył 1. miejsce.

Źródło: PKO Bank Polski