ITMAGINATION – praca z klientem kluczem do sukcesu

0
1334
Praca z Klientem
Praca z Klientem
Polska jest obecnie jedną z najbardziej pożądanych lokalizacji dla firm poszukujących wysokiej jakości specjalistów w dziedzinie programowania. Wynika to m.in. z dużej konkurencyjności i stałego podnoszenia standardu wykonywania usług. Korzystają na tym także rodzime marki. Obecność wysokiej klasy specjalistów pomaga zwiększyć renomę wśród klientów. Tak jest w przypadku ITMAGINATION – polskiego software house’u, realizującego prestiżowe projekty dla światowych gigantów.

ITMAGINATION – początki działalności

ITMAGINATION jest polską firmą, która swoją działalność rozpoczęła w 2008 roku. To software house specjalizujący się w usługach i rozwiązaniach dla banków, instytucji finansowych oraz międzynarodowych firm z sektora commerce, budowlanego, energetycznego i technologicznego. W ciągu ostatniej dekady firma zrealizowała setki projektów dla ponad 100 średnich i dużych przedsiębiorstw z całego świata.

Tak szeroka gama działalności przedkłada się na wyniki. W ostatnich latach ITMAGINATION trafiło do grona najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw technologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Spółka została też doceniona w prestiżowych rankingach Deloitte oraz Financial Times. Za takimi osiągnięciami idzie również sukces finansowy. W 2018 roku firma wypracowała zyski sięgające niemalże 100 mln złotych.

Specjaliści w swojej dziedzinie

Zaangażowanie w zagraniczne projekty podnosi konkurencyjność w branży oraz zapotrzebowanie na wysokiej jakości usługi. Polscy deweloperzy znajdują się w gronie najbardziej pożądanych pracowników na rynku – w 2016 Heckerrank uplasował nasz kraj na 3 miejscu. Programiści ITMAGINATION są zaangażowani w pracę przy zagranicznych projektach, m.in. dla klientów z Australii, Azji, Europy oraz Ameryki Północnej.

– Mamy ogromne szczęście, bo nasz zespół realizuje projekty dla najbardziej ekscytujących firm międzynarodowych – w tym jednorożców rozwijających innowacyjne usługi i zmieniające rynki, na których działają. Klienci doceniają nasze kompetencje i doświadczenie, m.in. w dużych projektach outsourcingowych. Coraz częściej pracujemy z nimi w modelu Innovation as a Service – wypracowując wspólnie nowe modele biznesowe i ścieżki rozwoju, wykorzystując najnowsze technologie, które bazują na Big Data, Data Analytics i prognozowaniu behawioralnym – mówi Daniel Arak, jeden z założycieli i członek zarządu ITMAGINATION.

Wśród prestiżowych projektów realizowanych przez deweloperów z ITAMGINATION można wyróżnić m.in. rozwój i udoskonalanie voicebotów, stworzenie aplikacji treningowej dla lidera rankingu FIFA oraz inteligentnego systemu monitorującego social media.

ITMAGINATION – praca na rzecz rozwoju klientów

Praca ITMAGINATION okazuje się innowacyjna także dla rozwoju klientów. Nie ogranicza się to jedynie do dedykowanych rozwiązań, ale także systemu pracy. Tak jest w przypadku modelu agile, będącego dotychczas domeną start-upów, a sukcesywnie wdrażanego przez duże firmy współpracujące z ITMAGINATION. Metoda agile wpływa zarówno na działania dostawcy, jak i odbiorcy oprogramowania. Muszą być oni gotowi na nowy sposób realizacji projektów, powoli odchodząc od dotychczasowych modeli współpracy, utartych wzorców i wzajemnych oczekiwań.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here