6 wariantów "Przemyślanego kredytu gotówkowego" w ofercie Meritum Banku

0
978

Meritum Bank zachęca klientów, aby przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu kredytu gotówkowego przeanalizowali swoje potrzeby finansowe i wybrali rozwiązanie, które najlepiej spełni ich oczekiwania. W nowej ofercie „Przemyślanego kredytu gotówkowego” Bank przedstawia 6 wariantów kredytu do 200 tys. zł.

 

Meritum Bank proponuje 6 wariantów „Przemyślanego kredytu gotówkowego”: od klasycznego, poprzez konsolidacyjny, w pakiecie z kartą kredytową, dla dwojga, aż po ofertę dla wybranych grup zawodowych i kredyt rzeczowy.

– W momencie, gdy pojawiają się dodatkowe potrzeby finansowe, klienci przychodzą do banku po kredyt „na szybko” nie zastanawiając się nad swoimi potrzebami i możliwościami finansowymi w szerszym kontekście – mówi Jakub Kwiatkowski, kierownik ds. kredytów detalicznych w Meritum Banku. – A kredyt gotówkowy to zobowiązanie, które zaciągamy często na lata. Dlatego zachęcamy klientów do przeanalizowania swoich potrzeb i wybrania najkorzystniejszego dla siebie rozwiązania. Każdy klient jest inny i potrzebuje indywidualnego podejścia – dodaje.

Jednym z oferowanych wariantów jest kredyt dla dwojga, o który mogą się ubiegać członkowie rodziny, partnerzy, czy znajomi. Dwie osoby mają wyższą zdolność kredytową, niż każda z nich osobno, dzięki temu mogą pożyczyć wyższą kwotę na lepszych warunkach. – We dwoje łatwiej i bezpieczniej spłacać kredyt. Także taniej, ponieważ pożyczając większą sumę klienci otrzymują tańszy kredyt – wyjaśnia Jakub Kwiatkowski.

Dzięki ofercie „Kredytu rzeczowego”, każdy klient może ubiegać się o obniżenie kosztów kredytu. Wystarczy, że udokumentuje, iż pieniądze z kredytu zostały przeznaczone na  konkretne cele określone przez Bank oraz będzie regularnie spłacać kredyt, a oprocentowanie zostanie obniżone o 2 pkt. proc.

Bank przypomina klientom, że kredyt gotówkowy można łączyć z kartą kredytową. Jest to rozwiązanie korzystne dla tych osób, które przewidują większe wydatki w przyszłości i chcą mieć możliwość dobrania dodatkowej gotówki bez ponownej wizyty w Banku.

Meritum Bank ma też wariant kredytu gotówkowego dla wybranych grup zawodowych, w tym lekarzy, prawników, księgowych, architektów, dla których Bank opracował uproszczoną, szybką ścieżkę wnioskowania o kredyt.

W każdym z wariantów Bank oferuje możliwość pożyczenia do 200 tys. zł. Kwota kredytu jest ustalana indywidualnie w oparciu o analizę zdolności kredytowej.

Wprowadzenie nowej oferty „Przemyślanego kredytu gotówkowego” wspiera radiowa kampania marketingowa pod hasłem „Pieniądze trzeba pożyczać z głową” prowadzona w ogólnopolskich i regionalnych rozgłośniach radiowych, która potrwa do końca września br.

Źródło: Meritum Bank