Złoty Bankier za najlepszy kredyt samochodowy dla Volkswagen Bank Polska

0
1067

Volkswagen Bank Polska S.A. trzeci rok z rzędu został uhonorowany prestiżową nagrodą Złoty Bankier w kategorii „Najlepszy kredyt samochodowy”. Plebiscyt organizowany jest co roku przez portal finansowy Bankier.pl i firmę PayU S.A. Internauci wybrali najlepsze produkty i usługi finansowe w 2012 r. spośród ofert 30 polskich banków.

Podczas uroczystej gali, która odbyła się w czwartek 21 lutego br. w Klubie Endorfina Foksal w Warszawie, wręczono nagrody Złoty Bankier 2012 dla najlepszych produktów i usług finansowych. Volkswagen Bank Polska S.A. otrzymał statuetkę w kategorii „Najlepszy kredyt samochodowy”. W imieniu firmy wyróżnienie odebrał Jarosław Konieczka, Prezes Volkswagen Bank Polska S.A.

To dla nas duży zaszczyt odbierać po raz trzeci nagrodę Złotego Bankiera za najlepszy kredyt samochodowy, szczególnie że o wygranej decydują klienci. Wyróżnienie to potwierdza słuszność naszej strategii, której jednym z kluczowych aspektów jest satysfakcja klienta. Dlatego stale dążymy, by nasza oferta była elastyczna i dopasowana do jego indywidualnych potrzeb. Nasze produkty powstają w ścisłej współpracy z Volkswagen Group Polska, dystrybutorem samochodów koncernu Volkswagen. W efekcie oferujemy kompleksowe i konkurencyjne rozwiązania, które, jak widać, spotykają się z uznaniem naszych klientów – powiedział Jarosław Konieczka, Prezes Volkswagen Bank Polska S.A.

Złoty Bankier 2012 to już czwarta edycja plebiscytu organizowanego przez portal finansowy Bankier.pl oraz firmę PayU S.A. W tym roku internauci oceniali oferty 30 polskich banków w 8 kategoriach podstawowych i 3 specjalnych. Użytkownicy portalu wypełnili w sumie ponad 22 tysiące ankiet.

Źródło: VW Bank direct