Getin Noble Bank wyróżniony przez Comperia.pl

0
896

Według rankingu przygotowanego przez serwis Comperia.pl najlepszym bankiem hipotecznym po pierwszej połowie 2012 r., charakteryzującego się najbardziej atrakcyjną i elastyczną ofertą został Getin Noble Bank/

Analitycy przydzielali poszczególnym bankom punkty w kilkunastu kategoriach m.in. liczba walut kredytowych, maksymalny okres kredytowania czy minimalny czas pracy niezbędny do udzielenia kredytu.

Getin Noble Bank zajął 1 miejsce w zestawieniu, zdobywając niecałe 10 pkt. i wyprzedzając konkurenta z ostatniego miejsca o ponad 6 pkt. Tym samym Bank potwierdził swoją wysoką pozycję na rynku kredytów hipotecznych. Getin Noble Bank to bank przyjazny klientom, z najbardziej atrakcyjną i elastyczną ofertą kredytów hipotecznych po pierwszej połowie 2012 r.

Zwycięzca został pozytywnie oceniony w wielu kategoriach. Szczególną uwagę zwrócono na elastyczne warunki kredytowania – Getin Noble Bank, jako jeden z nielicznych, wciąż oferuje kredyty w euro. Dodatkowo, nie wymaga długiego stażu pracy pozwalającego na ubieganie się o kredyt oraz udziela go nawet na 50 lat. To w zwycięskim banku modelowy klient uzyska również najwyższą zdolność kredytową.

Źródło: Getin Noble Bank