Promocja kredytów gotówkowych w Banku Pocztowym

0
884

Do końca kwietnia trwa promocja kredytów gotówkowych w Banku Pocztowym.

Promocyjne warunki to obniżone oprocentowanie do 11,49%. Klient może dodatkowo zdecydować się na atrakcyjne ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków, którego składka wynosi miesięcznie 19 zł. Specjalnie dla Klientów zostały wynegocjowane bardzo atrakcyjne warunki w odniesieniu do gwarantowanych sum ubezpieczenia. Prowizja za przyznanie wynosi 3%.

– Promocja adresowana jest do szerokiej grupy ludzi, pracowników zakładów i firm które bank uznaje za stabilne i bezpieczne. Ogromna grupa z nich to np. jednostki budżetowe lub samorządowe, policja, czy szeroko pojęta służba zdrowia.  Współpracujemy na specjalnych zasadach z ponad 20 000 zakładów pracy. Cały czas powiększamy ich grono o nowe firmy i jednostki – mówi Agnieszka Wajler, główny specjalista linii biznesowej kredytów konsumpcyjnych w Banku Pocztowym.

Z oferty promocyjnej mogą także skorzystać klienci zaliczający się do grupy wolnych zawodów.

Maksymalna wysokość kredytu to 150 000 zł, natomiast okres kredytowania może wynieść nawet 150 miesięcy. Przyznanie kredytu oraz jego ostateczna wysokość uzależniona jest od wyniku oceny zdolności kredytowej. Nowy kredyt może być przeznaczony na dowolny cel, w tym także na spłatę dotychczasowych zobowiązań w innych bankach.

Klienci mogą wnioskować o promocyjny kredyt w sieci Banku Pocztowego oraz Poczty Polskiej, jak również poprzez infolinię Banku.

Źródło: Bank Pocztowy