Kredyt gotówkowy Getin Banku najlepszy według rankingu TotalMoney.pl

0
1322

Getin Bank po raz kolejny potwierdził wysoką pozycję na rynku bankowym, zajmując pierwsze miejsce w przygotowanym przez TotalMoney.pl rankingu kredytów gotówkowych. Całkowity koszt kredytu w Getin Banku jest niższy nawet o 650 zł od ofert konkurencji. Wyjątkowo niskie oprocentowanie nominalne, niska miesięczna rata i zerowa prowizja to bezsprzeczne atuty zwycięskiej oferty Getin Banku.

Tworząc wrześniowy ranking kredytów i pożyczek, eksperci TotalMoney.pl porównali oferty kredytowe 22-óch banków. Organizatorzy założyli, że klient chce pożyczyć 5 000 zł i oddać bankowi pieniądze w ciągu 12 miesięcy. Modelowy klient zarabia miesięcznie 2 635 zł netto, nie posiada konta osobistego w danym banku i nie zamierza go otwierać.

Propozycja kredytu gotówkowego w Getin Banku okazała się najlepszą na rynku. Całkowita kwota do zapłaty przez klienta Getin Banku wynosi tylko 5 239 zł, czyli nawet o 650 zł mniej niż w przypadku ostatnich pozycji z rankingu. Równie zachęcająco prezentuje się  miesięczna rata w wysokości zaledwie 437 zł. To nawet o 50 zł mniej niż w przypadku konkurencyjnych ofert. Tak atrakcyjna rata jest możliwa dzięki zerowej prowizji i oprocentowaniu wynoszącemu zaledwie 8,7%!

Źródło: Getin Bank