Meritum Bank liderem rankingów pożyczek hipotecznych

0
1020

Pożyczka Zabezpieczona Meritum Banku została doceniona w dwóch niezależnych rankingach pożyczek hipotecznych zajmując 1. miejsce w rankingu Open Finance oraz 2. pozycję w rankingu Expandera.

Autorzy rankingów zwracają uwagę, że pożyczka zabezpieczona hipoteką to najtańsza forma kredytu na dowolny cel. Podkreślają, że plusem pożyczki hipotecznej jest jej niskie oprocentowanie i wynikające z tego niskie miesięczne raty – nawet o połowę niższe niż w przypadku kredytu gotówkowego.

Bardzo cieszą nas wysokie oceny pożyczki Meritum Banku w rankingach, bowiem jest to kolejne potwierdzenie jej atrakcyjności. Kluczem do sukcesu jest połączenie trzech istotnych elementów: korzystnej oferty cenowej zapewniającej niską ratę, przedstawienie już na pierwszym spotkaniu z doradcą wstępnej decyzji kredytowej oraz przejęcie przez Bank formalności dotyczących ustanowienia zabezpieczeń– mówi Wojciech Rudzki, kierownik ds. kredytów hipotecznych w Meritum Banku.

Pożyczka Zabezpieczona to propozycja dla klientów, którzy chcą uzyskać wysoką kwotę na dowolny cel lub na spłatę kredytów w innych bankach. To doskonały sposób na obniżenie wysokości obecnie spłacanych rat kredytów konsumpcyjnych. Z takiego rozwiązania mogą skorzystać wszyscy klienci posiadający dom lub mieszkanie, które będzie zabezpieczeniem spłaty pożyczki.

Maksymalna kwota Pożyczki Zabezpieczonej jest określana indywidualnie dla każdego klienta i zależy od oceny zdolności kredytowej oraz wartości nieruchomości będącej zabezpieczeniem spłaty pożyczki, jednakże nie może przekroczyć 500 tys. zł i 70 proc. wartości nieruchomości. Spłata pożyczki może zostać rozłożona na okres od 2 do 25 lat.

Źródło: Meritum Bank