Promocyjne warunki uzyskania kredytów w PKO Banku Polskim

0
1174

Max Pożyczka z Mini Ratą nigdy nie była tak atrakcyjna. Tylko do 30 czerwca br. w placówkach Banku można skorzystać z tak wyjątkowej oferty, również na konsolidację zadłużenia z innych banków. Wg rankingu Expander z 19 czerwca 2012 roku PKO Bank Polski oferuje najniższą na rynku ratę pożyczki gotówkowej.

Na warunkach promocyjnych można otrzymać nawet 150 tys. zł, dodatkowo Max Pożyczkę wyróżnia minimum formalności:

  • do 30 000 zł bez zabezpieczeń,
  • do 15 000 zł bez zgody współmałżonka,
  • pożyczkę bez zaświadczenia o dochodach mogą otrzymać klienci, na których rachunek w Banku wpływa wynagrodzenie.

Oprócz promocji Max Pożyczki klienci Banku mogą skorzystać z nowych atrakcyjnych warunków udzielania kredytu odnawialnego. Klienci posiadający PKO Konto za Zero mogą otrzymać kredyt odnawialny bez oprocentowania do kwoty 500 zł. Natomiast posiadacze PKO Konta bez Granic otrzymają 10 dni kalendarzowych na spłatę kredytu bez odsetek.

Sposób naliczania odsetek na promocyjnych warunkach w przypadku zawarcia umowy kredytu odnawialnego w ramach PKO Konta bez Granic jest następujący:

  • jeżeli klient, przez pierwszych 12 miesięcy od dnia podpisania umowy, korzysta z kredytu do wysokości przyznanego limitu w ciągu pierwszych 10 dni kalendarzowych w danym miesiącu i spłata wykorzystanego kredytu nie przekroczy również pierwszych 10 dni kalendarzowych, odsetki nie zostaną naliczone,
  • w przypadku niespełnienia tych warunków, odsetki zostaną naliczone za cały okres korzystania z kredytu w granicach przyznanego limitu.

Promocja trwa do 31 sierpnia 2012 roku. Promocyjne warunki cenowe obowiązują w ciągu 12 miesięcy od daty podpisania umowy.

Źródło: PKO Bank Polski