Lokaty dla Aktywnych w Toyota Bank

0
2183
Aktywny tryb życia to nie tylko świetny sposób na poprawienie kondycji fizycznej, ale także i finansowej. Toyota Bank przygotował Lokatę dla Aktywnych, której oprocentowanie może w prosty sposób wynieść nawet 6% w skali roku.

Lokata dla Aktywnych to propozycja dla wszystkich tych, którzy oczekują wysokiego oprocentowania depozytów w czasie wciąż spadających stóp procentowych. Do bazowego oprocentowania lokaty (3%) Bank dołoży drugie tyle, jeśli klient wykona w ciągu miesiąca przynajmniej 6 transakcji jedną z kart płatniczych lub kredytowych oferowanych przez Toyota Bank.

– Lokata dla Aktywnych pokazuje, że efektywne oszczędzanie nie musi być wcale skomplikowane,większość z nas nie zdaje sobie sprawy jak dużo załatwiamy dziś za pomocą kart płatniczych czy kredytowych. Chcemy, aby nasi klienci bez większego wysiłku mogli skorzystać z wysokiego oprocentowania – mówi Bartosz Suchecki, kierownik ds. produktów w Toyota Bank.

Promocja wysokiego oprocentowania na Lokacie dla Aktywnych potrwa do końca sierpnia tego roku. Ci, którzy planują oszczędzać tradycyjnie i w dłuższych okresie, mogą skorzystać z nagrodzonych przez portal Bankier.pl* lokat terminowych. Wszystkie lokaty można założyć przez internet lub infolinię Toyota Bank.

* kwietniowy ranking lokat przygotowany przez portal Bankier.pl

Źródło: Toyota Bank Polska