Kredyty mieszkaniowe z niższą marżą w Deutsche Bank PBC

0
921

Deutsche Bank PBC obniża marże kredytów mieszkaniowych w PLN. Z warunków promocyjnych będzie można skorzystać do końca października br. Jednocześnie Klienci, którzy zaciągną kredyty złotowe, nie zapłacą prowizji za inspekcję nieruchomości poprzedzającą udzielenie kredytu. Również do końca października tego roku Kredytobiorcy mogą skorzystać z promocji „Prowizja 0%”.

Wysokość standardowych marż dla kredytów mieszkaniowych w PLN została obniżona o 0,2 p.p. dla Klientów posiadających wkład własny w wysokości co najmniej 10 proc. i o 0,1 p.p. dla kredytów z LTV z przedziału od  91 do 100 proc. Ponadto Klienci, którzy zdecydują się na konto osobiste, kartę kredytową, produkt inwestycyjno-ubezpieczeniowy db Inwestuj w Przyszłość, lub ubezpieczenie na życie czy od utraty stałego źródła dochodu, mogą otrzymać dodatkowe zniżki. Tym samym marże złotowych kredytów mieszkaniowych oferowanych przez Deutsche Bank PBC zaczynają się już na poziomie 1 proc.

Równocześnie do końca października br. w Deutsche Bank PBC można skorzystać z warunków promocyjnych dotyczących zniesienia opłaty za inspekcję nieruchomości przed udzieleniem kredytu, standardowo wynoszącej 300 zł. Obowiązują one dla finansowania w PLN.

W Deutsche Bank PBC dostępna jest także promocja „Prowizja 0%”, polegająca na zniesieniu opłaty z tytułu udzielenia kredytu. Promocja dotyczy finansowania zarówno w PLN, jak i EUR w wysokości min. 100 tys. złotych lub równowartości tej kwoty w walucie obcej. Objęte są nią kredyty oprocentowane stopą zmienną.

Informacje dodatkowe:

Promocja „Prowizja 0%”:

Oferta dotyczy zniesienia opłaty z tytułu udzielenia kredytu, oprocentowanego stopą zmienną, w wysokości min. 100 tys. złotych lub równowartości tej kwoty w EUR (przy czym kredyty mieszkaniowe w tej walucie są udzielane w Deutsche Bank PBC w indywidualnych przypadkach a podstawowym warunkiem jest uzyskiwanie miesięcznych dochodów netto w wysokości minimum 12 tys. zł).

Warunki promocji:

  • brak prowizji przygotowawczej z tytułu udzielenia kredytu,
  • waluta kredytu: PLN oraz EUR (kredyty w tej walucie udzielone są w indywidualnych przypadkach),
  • minimalna wysokość: 100 tys. zł lub równowartość w walucie obcej,
  • oprocentowanie: zmienne,
  • prowizja za przedterminową spłatę: bez opłat po pięciu latach od wypłaty kwoty kredytu lub jego pierwszej transzy, w innym przypadku: 2 proc. od kwoty spłaty,
  • marża wyższa w stosunku do tej obowiązującej dla pozostałych kredytów mieszkaniowych z oferty Banku, określonej dla danego przypadku, o 0,2 p.p. dla PLN (0,1 p.p. przy dodatkowym ubezpieczeniu od utraty pracy) i 0,3 p.p. dla EUR
    (0,2 p.p. przy dodatkowym ubezpieczeniu od utraty pracy).

 

Promocja dotycząca zwolnienia z opłaty za inspekcję wraz z wyceną nieruchomości:

W Deutsche Bank PBC istnieje możliwość skorzystania z warunków promocyjnych dotyczących zniesienia opłaty za inspekcję połączoną z wyceną nieruchomości przed udzieleniem kredytu, standardowo wynoszącej 300 zł. Obowiązują one dla finansowania
w PLN.

Źródło: Deutsche Bank PBC