Wiosenna promocja kredytów motoryzacyjnych i gotówkowych w Deutsche Bank PBC

0
814

Tylko do 19 kwietnia br. w Deutsche Bank PBC można jeszcze skorzystać z „Promocji wiosennej” kredytów gotówkowych i motoryzacyjnych, w ramach której Klieci otrzymują gwarancję obniżki oprocentowania o 3 p.p. w stosunku do stawek wyjściowych dla danego przypadku. Obejmuje ona kredyty w kwocie łącznie do 30 tys. zł, zaciągane na okres maksymalnie 5 lat. 

Zgodnie z warunkami „Promocji wiosennej”, Klienci składający wniosek o kredyt gotówkowy lub motoryzacyjny w wysokości łącznie do 30 tys. zł z okresem spłaty do 5 lat otrzymują gwarancję obniżki oprocentowania o 3 p.p. w stosunku do stawek wyjściowych dla danego przypadku. Tym samym, najniższy dostępny poziom oprocentowania może wynieść nawet 9,5 proc. Jest on uzależniony zarówno od spełnienia powyższych warunków, jak i zakresu usług banku, z których korzysta lub zechce skorzystać Klient, takich jak: konto osobiste, program inwestycyjny czy ubezpieczenie do udzielanego kredytu. W ramach „Promocji wiosennej” prowizja wynosi (w zależności od skorzystania z opcji ubezpieczenia): 3-4 proc. dla kredytów gotówkowych oraz 1-2% dla kredytu motoryzacyjnego.

Z warunków promocyjnych mogą skorzystać osoby, które złożą wniosek kredytowy oraz podpiszą Umowę do 19 kwietnia 2013 r.

Szczegółowe informacje dotyczące promocji zawarte są w Regulaminie dostępnym na stronie www Banku: https://new.deutschebank.pl/klienci-indywidualni/kredyty-i-pozyczki/db-kredyt-gotowkowy.html.

Informacje dodatkowe

db kredyt gotówkowy udzielany jest na dowolny cel w kwotach nawet do 150 000 zł netto na okres maksymalnie 7 lat. Jest on dostępny także w opcji z ubezpieczeniem, które w zależności od wybranego pakietu obejmuje m.in. czasową lub trwałą niezdolność do pracy Kredytobiorcy, hospitalizację na skutek wypadku czy ubezpieczenie następstw utraty pracy i zgonu. Ciekawym rozwiązaniem jest również kredyt gotówkowy przeznaczony na spłatę kilku zobowiązań w innych bankach – db kredyt konsolidacyjny, który otrzymał Złoty Laur Konsumenta 2012.

db kredyt motoryzacyjny pozwala na zakup dowolnego pojazdu, a więc samochodu, motoru, czy nawet motorówki, bez ograniczeń wieku, pochodzenia i wartości. Gotówka uzyskiwana jest przed ostatecznym wyborem przedmiotu zakupu, co ułatwia negocjowanie ceny. Dodatkowo osoby, które skorzystają z pakietu ubezpieczeniowego, mają zapewnione darmowe sprawdzenie stanu technicznego pojazdu przez specjalistę.

Źródło: Deutsche Bank PBC