Limit w saldzie debetowym na promocyjnych warunkach w Banku BPH

0
1845

Do 17 września potrwa promocja limitu w saldzie debetowym w Banku BPH. Klienci, którzy dotychczas nie korzystali z limitu lub korzystali z niego w innych bankach, mogą liczyć na promocyjne warunki cenowe oraz atrakcyjne oprocentowanie już od 16,88%.

 

Korzyści z limitu w saldzie debetowym w Banku BPH:

  • klient co miesiąc ma do dyspozycji dodatkowe środki – są zawsze, gdy ich potrzebuje,
  • z limitu można korzystać jak z pieniędzy na koncie – można wypłacać pieniądze z bankomatu kartą do konta lub regulować należności,
  • spłata jest dokonywana automatycznie ze środków z konta klienta,
  • odsetki naliczane są jedynie od wykorzystanej kwoty.

Z promocji mogą skorzystać klienci, którzy otworzą dowolne konto osobiste w Banku BPH pomiędzy 12 lipca a 17 września 2012 roku (a w ciągu ostatnich 3 miesięcy nie posiadali konta osobistego w Banku BPH), a także klienci, którzy pomiędzy 12 lipca a 17 września 2012 roku przeniosą do Banku BPH limit w saldzie debetowym z innego banku. Warunkiem uzyskania Limitu w saldzie debetowym jest zapewnienie regularnych comiesięcznych wpływów z tytułu wynagrodzenia.

Podstawowe parametry produktu:

Przyznanie limitu na koncie

0 zł

Oprocentowanie dla Klientów, którzy przeniosą limit na koncie z innego banku

16,88%

Oprocentowanie dla Klientów, którzy założyli nowy rachunek i zawnioskowali o nowy limit na koncie

20,0%

Opłata za coroczne odnowienie limitu

1% (min. 35 zł)

Promocja limitu jest dostępna w oddziałach i placówkach partnerskich Banku BPH oraz za pośrednictwem infolinii 801 889 889  lub 58 300 75 00 (koszt połączenia na infolinie według taryfy operatora). Regulamin „Wiosennej Promocji Limitu” znajduje się na www.bph.pl oraz w placówkach banku.

źródło: Bank BPH