Konkurs dla posiadaczy kart kredytowych Citi Handlowy

0
4988

Citi Handlowy organizuje kolejny konkurs dla aktywnych użytkowników karty kredytowej Citibank MasterCard. O voucher o wartości 45 tys. na dwuosobową wycieczkę w podróż marzeń do Australii, Nowej Zelandii, na Bali czy Madagaskar klienci banku mogą walczyć już od 21 grudnia.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy aktywnie korzystać z karty kredytowej Citibank MasterCard, zarejestrować transakcję dokonaną kartą i zagrać w konkursową grę na stronie www.wygrajpodroz.pl. Rywalizacja potrwa do 19 kwietnia 2013 roku.

To już kolejny konkurs dla posiadaczy Karty Kredytowej Citibank. W tej edycji stawka jest naprawdę wysoką. Łączna wartość wszystkich nagród to niemal 300 tysięcy. Żeby wygrać voucher na podróż marzeń wystarczy dokonać co najmniej jednej transakcji Kartą Kredytową Citibank MasterCard i zdobyć jak najwyższy wynik w grze na www.wygrajpodroz.pl, mówi Magdalena Kwiatkowska, dyrektor Biura ds. Zarzadzania Portfelem oraz Aktywacją (Departament Kart Kredytowych).
 
W tej edycji konkursu Klienci powalczą o vouchery o wartości 45 tys. zł każdy na dwuosobowe wycieczki do Australii, Nowej Zelandii, na Bali lub Madagaskar. W konkursie wygrać jeszcze można jedną z 360 oryginalnych walizek.  Nagrody główne trafią aż do czterech klientów, którzy w wyznaczonym w wyznaczonym okresie zdobędą jak największą liczbą punktów w grze konkursowej. Na koniec każdego  z czterech okresów rozliczeniowych wyłaniany będzie jeden zwycięzca.

Ranking klientów z najlepszym wynikiem publikowany i aktualizowany jest codziennie (z aktualnością do dwóch dni roboczych po zakończeniu danego dnia) na stronie konkursowej www.wygrajpodroz.pl. Codziennie do trzech najlepszych graczy z danego dnia trafiać z kolei będą walizki.

Konkurs „Podróż marzeń” trwa od 21 grudnia 2012 do 19 kwietnia 2013 roku. W rywalizacji o atrakcyjne nagrody mogą wziąć klienci, którzy po pierwsze – w czasie trwania konkursu dokonają co najmniej jednej transakcji Kartą Kredytową Citibank MasterCard na minimum 10 zł. Przy czym każda zarejestrowana płatność Kartą to nowa gra, co daje kolejną szansę na wygraną. Po drugie – zarejestrują transakcję na stronie www.wygrajpodroz.pl. I wreszcie po trzecie –wykażą się sprytem i zdobędą jak najwyższą liczbę punktów w internetowej grze na www.wygrajpodroz.pl.>

Źródło: Citi Handlowy