Citi Handlowy organizatorem konkursu "Przelewy za jednym stuknięciem telefonów"

0
820

10 kwietnia ruszył konkurs „Przelewy za jednym stuknięciem telefonów”. Uczestnicy konkursu, będący jednocześnie posiadaczami konta osobistego Citi Handlowy, korzystając z usługi Bump To Transfer zbierają punkty, dzięki którym mogą wygrać nagrody.

Bump To Transfer to przełomowa na rynku usługa, umożliwiająca realizację przelewu z wykorzystaniem smartfonów. Pozwala na przesłanie pieniędzy z konta jednego klienta Citi Handlowy na konto drugiego poprzez „stuknięcie się” telefonami, mówi Paweł Tatomir, starszy specjalista ds. produktów w Biurze Rozwoju Bankowości Mobilnej. Poprzez organizowanie takich akcji jak konkurs „Przelewy za jednym stuknięciem telefonów” chcemy by coraz więcej klientów przekonywało się do takiej formy transferów. Rozwiązanie B2T stanowi doskonały przykład „fun bankingu”, jest nie tylko proste, przyjazne i bezpieczne, ale także- jak wynika z naszego doświadczenia-  bardzo zabawne, dodaje.

 
Konkurs „Przelewy za jednym stuknięciem telefonów” polega na zbieraniu punktów konkursowych, które przyznawane są za transakcje  przychodzące i wychodzące dokonane za pomocą usługi B2T, dostępnej w aplikacji Citi Mobile na iPhone’y oraz smartfony z systemem operacyjnym Android. Za przelewy zrealizowane w danym dniu konkursowym uczestnik otrzymuje jeden punkt. Jeśli chce ich zdobyć więcej, powinien dokonywać transakcji każdorazowo z inną osobą. Konkurs podzielony jest na 4 tygodniowe edycje. W każdej z nich osoba, która otrzyma największą liczbę punktów otrzymuje  smartfon Samsung Galaxy S II, a pozostali uczestnicy, którzy zajęli miejsca od 2 do 21 – podwójne bilety do Multikina na wybrany film. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu  do konkursu znajdują się na stronie:www.mobilneprezenty.pl
 

Rozwiązanie Bump To Transfer zostało stworzone w duchu „społecznościowym”. Pozwala na szybkie przesyłanie pieniędzy z konta jednego klienta Citi Handlowy na konto drugiego przez „stuknięcie się” telefonami.

źródło: Citi Handlowy