Nowe ubezpieczenie do kart kredytowych od BRE Ubezpieczenia

0
974

BRE Ubezpieczenia przygotowało nowy Pakiet Travel World – ubezpieczenie do kart kredytowych. Posiadacze kart World MasterCard mBanku i MultiBanku są objęci ubezpieczeniem bezpłatnie.

Oferowane od kwietnia br. karty kredytowe World MasterCard wzbogacone zostały o atrakcyjny pakiet ubezpieczeń. Uwzględnia on potrzeby klientów i  zapewnia m.in. pokrycie kosztów leczenia do kwoty 100 tys. zł, transport  medyczny do 200 tys. zł, organizację natychmiastowej pomocy, ubezpieczenie opóźnienia dostarczenia bagażu i opóźnienia odlotu.

– Nowością w produktach ubezpieczeniowych oferowanych przez BRE Ubezpieczenia  do kart kredytowych jest odwołanie i skrócenie podróży zagranicznej  oraz rabunek rzeczy osobistych podczas podróży, które dodane zostały na podstawie sugestii klientów – mówi Renata Mordaka Dyrektor Departamentu Bancassurance w BRE Ubezpieczenia. 

Zakresem ubezpieczenia objęty jest dodatkowo pobyt w szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania mający miejsce podczas podróży zagranicznej oraz świadczenie z tytułu śmierci lub trwałego inwalidztwa w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

– Ubezpieczenie zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić jeszcze większy komfort i bezpieczeństwo Posiadaczom karty kredytowej World MasterCard – wyjaśnia  Tomasz Raczyński naczelnik Wydziału Ubezpieczeń do Kredytów w mBanku i MultiBanku.

– Ubezpieczenie Travel jest wymieniane wśród najatrakcyjniejszych atutów nowych kart, obok programu lojalnościowego World MasterCard Rewards i programu rabatowego. Wnioskując  o  kartę zwracamy uwagę na konieczność zapoznania się z zakresem i warunkami ogólnymi ubezpieczenia Travel World – dodaje Renata Mordaka z BRE Ubezpieczenia.

Z ochrony ubezpieczeniowej może skorzystać posiadacz karty jak i dwie osoby towarzyszące mu w podróży zagranicznej. Obejmuje wszystkie kraje świata z wyłączeniem państw i terytoriów objętych wojną lub wojną domową.

źródło: BRE Ubezpieczenia