ING Bank Śląski zakończył drugi etap loterii „Biało-czerwoni przez cały rok"

0
898

14 maja br. przyznano kolejne 2012 koszulek sportowych w ramach II etapu Loterii ING Banku Śląskiego „Biało-czerwoni przez cały rok”. Nagrody zostały wylosowane spośród transakcji dokonanych w kwietniu przez klientów banku, którzy zarejestrowali się w Loterii oraz spełnili wszystkie warunki promocji.

Nagrody w postaci czerwonych koszulek sportowych z krótkim rękawem zostaną dostarczone do 30 maja br. do wszystkich placówek banku, wskazanych przez laureatów Loterii, jako miejsce odbioru nagród. Wręczanie nagród klientom odbędzie się od 30 maja do 31 lipca 2012. Lista laureatów została opublikowana na stronie www.ingbank.pl/2012

Przypominamy, że loteria jest skierowana do klientów indywidualnych ING Banku Śląskiego, którzy są posiadaczami Konta z Lwem, korzystającymi z bankowości elektronicznej ING BankOnLine. Aby wziąć udział w loterii należy zarejestrować swój udział na stronie www.ingbank.pl/2012 oraz dokonać przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą wydaną do rachunku Konto z Lwem w PLN, o wartości, co najmniej 10 zł. Każda transakcja bezgotówkowa stanowi jeden los na loterii. Do wygrania wciąż pozostało 2012 nagród.

Ostatnie losowanie nagród odbędzie się:

  • 13.06.2012 r. – w losowaniu wezmą udział losy, które zostały przyznane na podstawie transakcji dokonanych w dniach od 1 maja do 31 maja br.

Źródło: ING Bank Śląki