Najlepsze kredyty samochodowe w ofercie Getin Banku

0
920

Getin Bank po raz kolejny znalazł się w czołówce banków oferujących najlepsze kredyty samochodowe. W lipcowym zestawieniu Totalmoney.pl Getin Bank zwyciężył w kategorii kredytów na zakup auta używanego, natomiast w kategorii nowych samochodów zajął II miejsce. Niskie całkowite koszty kredytów oraz miesięcznych rat, a także zerowa prowizja to główne zalety wyróżnionej oferty.

 

Getin Bank pokonał konkurentów w kategorii kredytów na zakup samochodu używanego, zajmując I miejsce w zestawieniu. Twórcy rankingu przyjęli, że klient jest zainteresowany kredytem na 5 lat w wysokości 24 tys. zł na zakup samochodu o wartości 30 tys. zł. Przy zerowej prowizji, koszt całkowity kredytu w Getin Banku by najniższy na rynku i wyniósł jedynie 6 428,76 zł. W banku zajmującym ostatnie miejsce w zestawieniu, koszt ten wynosi ponad 13 000 zł.

Oferta Getin Banku zajęła również wysokie, drugie miejsce w kategorii kredytów na zakup nowego samochodu. Eksperci Totalmoney.pl docenili niską miesięczną ratę zobowiązania (1 037,68 zł) oraz brak prowizji.

Źródło: Getin Noble Bank