Bank BPH zaktualizował ofertę rachunków dla przedsiębiorców

0
823

Bank BPH zaktualizował swoją ofertę rachunków dla przedsiębiorców. Małe i średnie firmy mogą teraz korzystać z przejrzystych kont: Biznes Symetria Direct, Biznes Symetria i Biznes Symetria Pro.

 

W zależności od potrzeb i wymagań, Klient biznesowy może wybierać spośród następujących rachunków:

  • Biznes Symetria Direct – konto przeznaczone dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, zapewniające sprawną obsługę na podstawowym poziomie transakcyjnym, a także możliwość korzystania z systemu bankowości internetowej bez ponoszenia opłat.
  • Biznes Symetria – rozbudowana oferta konta dla firm aktywnie wykonujących m.in. transakcje w walutach obcych, oczekujących specjalistycznej obsługi transakcyjnej, a także korzystnych warunków lokowania nadwyżek i finansowania działalności.

  • Biznes Symetria Pro – najbardziej rozbudowana oferta konta z możliwością m.in. uruchomienia wszystkich produktów kredytowych i produktów bankowości transakcyjnej, optymalna dla Klientów oczekujących możliwości wymiany walut on-line, jak również możliwości korzystania z usługi faktoringu za pomocą systemu BPH Faktoring on-line.

 

– Klienci biznesowi w zależności od rodzaju prowadzanej działalności czy struktury firmy mają różne potrzeby i wymagania. Rozumiemy to i dlatego proponujemy zróżnicowaną ofertę rachunków. Klienci mają do dyspozycji zarówno rozwiązania podstawowe, za prowadzenie których nie ponoszą kosztów, jak i rachunki z możliwością korzystania z szerokiego spektrum usług bankowości transakcyjnej, finansowania działalności czy też faktoringu. Jesteśmy przekonani, że tak skonstruowana oferta jest przejrzysta, elastyczna i jednocześnie atrakcyjna cenowo – powiedział Jerzy Zań, dyrektor zarządzający Obszarem Bankowości Transakcyjnej w Banku BPH.

Nowa propozycja banku to kolejny krok w celu usprawnienia procesu obsługi i oferty bankowości dla klientów biznesowych. Do tej pory bank uprościł m.in. proces zakładania rachunków dla firm, rezygnując w standardowych przypadkach z wymogu dostarczania dokumentacji poświadczającej założenie firmy (NIP, REGON). Zmodyfikowany został również  pulpit (strona startowa) systemu BusinessNet, tak, by korzystanie i wykonywanie transakcji było dla przedsiębiorców jeszcze bardziej komfortowe i intuicyjne.
 
Dla klientów bardzo istotny jest fakt, iż wiedzą za co płacą i z czego mogą korzystać. Bardzo ważne jest również to, by rozumieli co dostają do dyspozycji w ramach danego rachunku i jakie mają możliwości. Taka konstrukcja oferowanych przez Bank BPH produktów jest kolejnym dowodem potwierdzającym pozycjonowanie „Bank BPH. Po prostu fair”. Co również warte podkreślenia – usługi dodatkowe w ramach odświeżonej oferty dla klientów biznesowych oferowane są na preferencyjnych warunkach cenowych.

Źródło: Bank BPH