Bank Millennium oferuje kredyt hipoteczny dla klientów biznesowych

0
1221

W sierpniu Bank Millennium rozszerzył swoją ofertę kredytową o nowy produkt hipoteczny – Kredyt Hipoteka na Rozwój Firmy. Adresatem nowego produktu są klienci Segmentu Biznes.

Bank Millennium obok dobrze znanych i popularnych kredytów hipotecznych dla Klientów detalicznych oferuje teraz elastyczny i przyjazny produkt dla Klientów biznesowych.

Jestem przekonana, że kredyt na rozwój firm szybko zdobędzie popularność wśród przedsiębiorców. Dzięki prostej procedurze wnioskowania oraz elastyczności przy wykorzystaniu przyznanych środków nowy kredyt jest bardzo ciekawą alternatywą dla innych form finansowania bieżącej działalności firmy – mówi Agata Chrzanowska, Dyrektor Marketingu Bankowości Hipotecznej.

Kredyt Hipoteka na Rozwój Firmy udzielany jest na finansowanie bieżących potrzeb przedsiębiorców i refinansowanie kredytów udzielonych na prowadzenie działalności gospodarczej w innych bankach. Dedykowany jest obecnym jak i nowym klientom Banku Millennium o rocznych przychodach do 5 mln zł, którzy prowadzą działalność gospodarczą nieprzerwanie od 18 miesięcy.

Kredyt Hipoteka na Rozwój Firmy to:

  • okres kredytowania od 3 do 20 lat na dowolny cel,
  • maksymalna kwota kredytu 2 000 000 zł,
  • do wyboru spłata w ratach stałych lub malejących,
  • obligatoryjnym zabezpieczeniem kredytu jest hipoteka,
  • właścicielem nieruchomości może być firma, właściciele firmy lub osoby trzecie,
  • maksymalna kwota kredytu w stosunku do wartości nieruchomości (LTV) do 70%

Źródło: Bank Millennium