Nowe konto oszczędnościowe dla młodych klientów w Toyota Bank

0
1372
Toyota Bank poszerza swoją ofertę dedykowaną młodym klientom o konto oszczędnościowe Super Click oprocentowane 6% w skali roku. To propozycja dla nowych i dotychczasowych użytkowników młodzieżowego konta Click, którzy chcą efektywnie odkładać swoje oszczędności.

Super Click to konto oszczędnościowo powiązane z podstawowym rachunkiem dla młodych klientów Toyota Bank – kontem Click. Wysokie, 6-procentowe oprocentowanie i brak opłat za prowadzenie konta sprawiają, że nowa oferta Banku jest jedną z najlepszych propozycji na rynku dedykowaną tej grupie klientów.

Zgodnie z naszymi zapowiedziami chcemy kontynuować promocję idei oszczędzania i zarzadzania nimi już od najmłodszych lat. Konto Click oraz konto oszczędnościowe Super Click tworzą jedyną w swoim rodzaju ofertę na rynku dedykowaną młodym klientom banków. Wierzymy, że wysokie oprocentowanie, które jest wyższe niż w większości kont oszczędnościowych nawet dla dorosłych klientów, będzie skutecznie zachęcać do systematycznego gromadzenia oszczędności– mówi Bartosz Suchecki, kierownik ds. rozwoju produktów Toyota Bank.

Młodzi klienci Banku otrzymują także inne zachęty. W sierpniu br. zakończyła się kolejna edycja konkursu dla najlepszych uczniów korzystających z konta Click, którzy za wysoką średnią ocen na świadectwie szkolnym otrzymywali dodatkowe odsetki. Średnia kwota wypłaconej premii wynosiła 130 złotych.

Konto Super Click przeznaczone jest dla osób w wieku 13-26 lat.

Źródło: Toyota Bank Polska