Obniżona prowizja za udzielenie kredytów hipotecznych w ING Banku Śląskim

0
880

ING Bank Śląski obniżył prowizję za udzielenie produktów hipotecznych dla klientów, którzy są posiadaczami lub zdecydują się otworzyć rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w banku. Nowe stawki obowiązują dla wniosków złożonych od 15 maja do 13 lipca br.

ING Bank Śląski podjął decyzję o obniżeniu prowizji za udzielenie produktów hipotecznych o 1% w wariancie cenowym „obniżona marża”. Teraz marża banku w tym wariancie jest niższa od standardowej o 0,6% i w zależności od wnioskowanej kwoty i wartości nieruchomości może wynieść nawet 0,75%. Prowizja za udzielenie kredytu wynosi teraz od 1,4% do 1,9% (od 2,4% do 2,9% przed obniżką). Oferta dotyczy klientów, którzy posiadają lub zdecydują się założyć rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w banku przed podpisaniem umowy kredytowej.

Przypominamy, że osoby, które przed podpisaniem umowy o produkt hipoteczny posiadają lub otworzą w ING Banku Śląskim rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy oprócz oferty „Obniżona marża” mogą także skorzystać z wariantu „0% prowizji” za udzielenie produktu hipotecznego. Oferty „Obniżona marża” i „0% prowizji” nie łączą się.

Dodatkowo, oprócz atrakcyjnych warunków cenowych, bank oferuje pomoc w załatwianiu formalności związanych z zaciągnięciem kredytu. W ramach oferty ING Banku Śląskiego doradcy dojeżdżają bezpłatnie na terenie całego kraju na spotkanie z klientami i pomagają:

  • wypełnić wniosek hipoteczny,
  • uzyskać wypis z Księgi Wieczystej,
  • wypełnić i złożyć wniosek do sądu o ustanowienie hipoteki,
  •  wypełnić deklarację PCC-3 do Urzędu Skarbowego.

ING Bank Śląski udziela kredytów hipotecznych w PLN. W zależności od potrzeb kredytobiorców kredyty hipoteczne udzielane są nawet na okres do 40 lat. Minimalna kwota kredytu wynosi 40 000 zł, a maksymalna uzależniona jest od zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz wartości nieruchomości. Aby sprawdzić zdolność kredytową wystarczy wypełnić formularz na stronie www.ingbank.pl/kredyt-hipoteczny.

Źródło: ING Bank Śląski