Zniżki na walentynki w mBanku

0
903

Klienci mBanku z okazji zbliżającego się święta zakochanych będę mogli skorzystać z wysokich zniżek na zakup prezentów u wybranych partnerów programu rabatowego. Zniżki do 30 proc. otrzyma każdy klient, który zapłaci dowolną kartą mBanku. Ze statystyk banku wynika, że w weekend poprzedzający walentynki klienci wydają średnio dwa razy więcej niż w pozostałe dni w lutym.

Promocyjna oferta u partnerów programu rabatowego obowiązywać będzie w dniach 10-14 lutego br. Promocja dotyczy wszystkich kart mBanku, zarówno debetowych i kredytowych, w tym także tych służących do płatności zbliżeniowych. Klienci mBanku będą m.in. mogli zakupić upominek w salonach Olsen (rabat 20 proc.), Batycki (rabat 30 proc.), Chocolissimo (rabat 20 proc.), La Passion Du VIN (rabat 20 proc.) czy zamówić kwiaty na Pocztakwiatowa.pl (rabat 30 zł).

– Kolejna odsłona promocji rabatowych została przygotowana z myślą o wszystkich klientach, którzy chcą z bliską osobą świętować Dzień Zakochanych. Nasi klienci będą mogli m.in. zamówić kwiaty lub ręcznie robione czekoladki z atrakcyjnym rabatem, a także zaprosić bliską osobę do kawiarni. Każdego roku nasi klienci chętnie wyciągają karty z portfeli, aby skorzystać z walentynkowych rabatów. Statystyki banku wyraźnie pokazują, że w weekend poprzedzający walentynki wydają średnio dwa razy więcej niż w pozostałe dni w lutym – mówi Emilia Olszewska, odpowiedzialna za program rabatowy w mBanku.

Klienci, którzy posiadają karty mBanku mogą każdego dnia korzystać z programu rabatowego – zniżek do 50 proc. w blisko 2500 punktów usługowo-handlowych w całej Polsce.

źródło: mBank