Kredyt dla firm Idea Banku najlepszy na rynku według internautów

0
1143

Przedsiębiorcy, którzy potrzebują finansowania powinni zgłosić się do Idea Banku. Internauci biorący udział w plebiscycie Złoty Bankier 2012 po raz kolejny uznali, że to właśnie Idea Bank ma najlepszy na rynku kredyt dla firm.

Rozwiązaniem, które zapewniło Idea Bankowi powtórne zwycięstwo z kategorii „najlepszy kredyt dla firm” okazała się „Pożyczka bezzwrotna”. Przedsiębiorca, który zaciągnie taką pożyczkę na okres 10 lat, będzie spłacał raty składające się tylko z umownych odsetek. Ostatnia rata – złożona z kapitału, po spełnieniu warunków wskazanych w promocji, zostanie umorzona. Ta unikalna konstrukcja pożyczki pozwala w całości zaliczyć raty do kosztów uzyskania przychodów, zmniejszając w ten sposób podstawę opodatkowania. Pożyczka nie jest zabezpieczona, a jej maksymalna kwota wynosi 25 tys. zł.

„Pożyczka bezzwrotna” to tylko jedno z wielu nowatorskich rozwiązań, które Idea Bank do swojej oferty wprowadza regularnie. Marcin Syciński, członek zarządu Idea Banku, odbierając nagrodę podkreślił, że mikrofirmy to bardzo dynamicznie rozwijająca się grupa klientów, która wymaga szczególnego podejścia do kwestii finansowania.

– Przełomowym krokiem będzie umożliwienie przedsiębiorcom zaciągnięcia kredytu całkowicie online, w dowolnym czasie i bez konieczności wychodzenia z domu – dodaje.

Konkurs Złoty Bankier organizowany jest przez portal Banker.pl i firmę PayU S.A. Ma na celu wyróżnienie najlepszych produktów finansowych oferowanych przez polskie banki firmom i klientom indywidualnym. W tym roku o tytuł laureata w poszczególnych kategoriach produktów walczyło 30 banków. W głosowaniu wzięło udział ponad 22 tysiące internautów.

Źródło: Idea Bank