Wydłużony okres spłaty kredytów dla firm w PKO Banku Polskim

0
865

PKO Bank Polski wydłuża okres spłaty kredytów inwestycyjnych do 1 mln zł dla małych i średnich przedsiębiorstw. Decyzja kredytowa jest wydawana w jeden dzień.

Teraz firma trafiając na okazję zakupu nieruchomości wraz z wyposażeniem będzie mogła otrzymać środki w 24 godziny, a zakup rozłożyć na dogodne raty do 10 lat. Takie rozwiązanie jest na rynku nowością. Do tej pory kredyty udzielane w uproszczonym procesie miały ograniczony okres kredytowania do 5 lat. Wpływał on na wysokość raty, która często była barierą i uniemożliwiała szybkie zawarcie transakcji.
 

Obecnie przedsiębiorcy będą mogli dopasować wysokość raty rozkładając kredyt nawet na 120 miesięcy. Oferta PKO dotyczy również nieruchomości zakupionej w ciągu 24 miesięcy od dokonanej transakcji. Jeśli przedsiębiorca potrzebuje środków i w ostatnich dwóch latach poniósł takie wydatki, może ubiegać się o refinansowanie już zrealizowanej inwestycji.

Bank wydłużył również okres kredytowania do 7 lat dla inwestycji związanych z zakupem środków trwałych, takich jak: pojazdy, maszyny i urządzenia, sprzęt komputerowy, sprzęt medyczny oraz inne wyposażenie wykorzystywane do prowadzenia firmy. Ponadto kredyty obrotowe i inwestycyjne do 500 tys. zł można uzyskać przy minimum formalności i bez zabezpieczeń rzeczowych.

Oferta ta skierowana jest do przedsiębiorców prowadzących działalność od 18 miesięcy, a prowizja za rozpatrzenie wniosku kredytowego wynosi 0 zł.

Źródło: PKO Bank Polski