Klienci negocjują marże kredytów hipotecznych w Banku Pekao

0
861

Od 21 do 31 maja w 819 placówkach Banku Pekao w całej Polsce organizowane są „Dni Negocjacji Ceny”, w ramach których klienci będą mogli skorzystać z okazji do negocjowania marży, a także poznać zalety kredytów oferowanych w Pekao: 0 proc. prowizji i bardzo szybki proces kredytowy.

Możliwość skorzystania z promocji będą mieli klienci którzy w dniach 21-31 maja zapiszą się na listę w wybranych placówkach Banku, Agencji lub u Partnerów Sprzedaży, a do 22 czerwca złożą kompletny wniosek kredytowy.

– W okresie promocji każdy klient będzie mógł negocjować marżę. To doskonała okazja, by w mistrzowskim tempie zdobyć finansowanie na nowe mieszkanie, w którym będzie można oglądać mecze UEFA EURO 2012TM. W ramach „Dni negocjacji ceny” można korzystać także z kredytów dofinansowywanych w programie Rodzina na Swoim  – mówi Remigiusz Falkowski, dyrektor zarządzający departamentem bankowości hipotecznej w Banku Pekao SA.    

Lista placówek biorących udział dostępna jest na stronie internetowej www.kredyty-hipoteczne.pekao.com.pl  oraz wersji mobilnej tej strony Stałym atutem oferty Banku Pekao jest bezpłatna promesa ważna nawet 60 dni, czy możliwość skorzystania z „wakacji kredytowych”. Szybkie tempo udzielania kredytów hipotecznych przez Bank Pekao zostało też wielokrotnie docenione przez znanych i cenionych pośredników kredytowych, m. in. Home Broker. Klienci, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o kredycie hipotecznym Banku Pekao przed wizytą w oddziale mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanego portalu www.kredyty-hipoteczne.pekao.com.pl, na którym znajduje się kompendium wiedzy o tego typu kredytach, a także specjalny kalkulator kredytowy.

Bank Pekao jest w ścisłej czołówce banków sprzedających kredyty hipoteczne w Polsce. W pierwszym kwartale wartość nowoudzielonych przez Bank kredytów hipotecznych wyniosła 1,4 mld zł.

źródło: Bank Pekao SA