ING Bank Śląski promuje kredyty dla firm z gwarancją de minimis

0
824

ING Bank Śląski rozpoczyna krótką kampanię prasową promującą kredyty obrotowe dla firm z gwarancją de minimis. Reklama pojawi się w dziennikach o profilu ekonomiczno-biznesowym.

ING Bank  Śląski oferuje firmom ubiegającym się o kredyt proste i szybkie rozwiązania. Wniosek kredytowy można złożyć przez internet a decyzję o przyznaniu kredytu do 4 mln zł otrzymać już w 24h.

Dodatkowo, od 15 marca br., bank udziela kredytów dla firm w ramach rządowego programu gwarancji kredytowych, udzielanych przez Bank Gospodarstwa Krajowego. Oferta – skierowana do małych i średnich firm, prowadzących pełną księgowość – umożliwia pozyskanie dodatkowego kapitału na finansowanie działalności dzięki wykorzystaniu atrakcyjnych zabezpieczeń kredytów.

Tytuł kampanii: Prosto. Szybko. Z gwarancją.
Czas trwania: od 19 kwietnia br.
Cele komunikacyjne: promocja kredytów dla firm z gwarancją de minimis.
Narzędzia: prasa – dzienniki ogólnopolskie o profilu ekonomiczno biznesowym: Puls Biznesu, Dziennik Gazeta Prawna, Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza.

Kreację do kampanii przygotowała agencja Brain, za planowanie i zakup mediów odpowiedzialny jest dom mediowy PanMediaWestern.

Źródło: ING Bank Śląski