Wiosenny konkurs dla posiadaczy kart kredytowych w Raiffeisen Polbank

0
932

1 marca 2013 roku Raiffeisen Polbank rozpoczyna trzymiesięczny konkurs dla posiadaczy kart kredytowych. Jego celem jest zachęcenie klientów do aktywnego korzystania z posiadanych kart. Konkurs podzielony został na 3 jednomiesięczne etapy, trwające:

  • od 1 marca, do 31 marca 2013 r.,
  • od 1 kwietnia, do 30 kwietnia 2013 r.,
  • od 1 maja, do 31 maja 2013 r.

Przy wyborze zwycięzców brane pod uwagę będą transakcje bezgotówkowe o wartości minimum 30 złotych, wykonane w punktach handlowo-usługowych w każdym z 3 jednomiesięcznych etapów. Bank będzie premiował osoby, które w trakcie konkursu wykonają największą liczbę transakcji o największej wartości. Konkurs potrwa do 31 maja 2013 r.

W „Wiosennym konkursie dla posiadaczy kart kredytowych” Raiffeisen Polbank, można będzie wygrać: czytniki e-booków Kindle Paperwhite, tablety IPad mini, smartfony IPhone 5 oraz konsole do gier Xbox360. Nagroda główna, w postaci 10 000 zł, zasili rachunek karty kredytowej osoby, która zrealizuje w danym etapie najwięcej transakcji o największej wartości. W każdym z etapów wyłonionych zostanie 10 zwycięzców. Łączna pula nagród to 140 tysięcy złotych.

Dodatkowo dla 400 osób, które dokonają największej liczby transakcji w trakcie trwania konkursu oraz 100 osób, które wykonają największą liczbę transakcji za pomocą NFC, PayPass oraz Płatności Mobilnych, Raiffeisen Polbank przewidział podwójne bilety na seans filmowy do sieci CinemaCity.

Źródło: Raiffeisen Bank