Pożyczka gotówkowa z oprocentowaniem 9,9 % w Banku BGŻ

0
906

W Banku BGŻ trwa promocja pożyczki gotówkowej. Jej oprocentowanie wynosi tylko 9,9 proc. w skali roku, a dla osób które zdecydują się dodatkowo na ubezpieczenie zniesiona jest opłata przygotowawcza. 

Promocyjna pożyczka może być udzielona do kwoty 15 000 zł każdej osobie osiągającej dochody z tytułu wynagrodzenia, emerytury czy renty – wystarczy pozytywna ocena kredytowa. O pożyczkę można się ubiegać również na podstawie oświadczenia o dochodzie. Dużym atutem oferty jest stała wysokość raty w całym okresie kredytowania, który może wynieść nawet do 60 miesięcy. Wnioskując o kredyt w Banku BGŻ klient może liczyć na błyskawiczną decyzję kredytową i szybką wypłatę środków.

Pożyczka gotówkowa Banku BGŻ jest jedną z atrakcyjniejszych tego typu ofert na rynku. Zajęła pierwsze miejsce w rankingu pożyczek gotówkowych przygotowanym przez porównywarkę finansową Comperia.pl. Wynika z niego, że Bank BGŻ oferuje  najniższą ratę.
Mamy nadzieję, że skorzystają z niej nie tylko nasi obecni klienci, ale również pozostałe osoby, które będą potrzebowały pewnego, szybkiego i bezpiecznego finansowania przed świętami wielkanocnymi, czyli wszyscy klienci których interesuje najkorzystniejsza oferta  – powiedział Andrzej Budasz, dyrektor Departamentu Produktów i Usług Bankowości Detalicznej. Nasza specjalna oferta dotyczy osób, które do końca marca 2013 roku złożą wniosek w oddziale Banku – dodał Andrzej Budasz.

Pakiet ubezpieczeń, oferowany wraz z pożyczką, obejmuje m.in.:

  • Ubezpieczenie na życie
  • Ubezpieczenie od utraty pracy
  • Ubezpieczenie czasowej niezdolności do pracy
  • Ubezpieczenie na wypadek śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

Źródło: Bank BGŻ