Oferta promocyjna pożyczek gotówkowych w Banku Ochrony Środowiska

0
822

Bank Ochrony Środowiska promuje pożyczki gotówkowe. BOŚ wydłużył okres kredytowania, zwiększył maksymalną dostępną kwotę pożyczki oraz uprościł cały proces kredytowy. Bank wspiera także zakupy ekologicznych materiałów budowlanych, rowerów, a nawet aut. Ofertę uzupełnia pożyczka konsolidacyjna.

Więcej i szybciej

Maksymalna kwota standardowej pożyczki gotówkowej w BOŚ Banku wzrosła ze 100 tys. zł do 150 tys. zł, a dostępny okres kredytowania wynosi nawet 10 lat. Większa grupa Klientów może skorzystać też z ochrony ubezpieczeniowej – obecnie dostępna jest ona dla osób do 70 roku życia. Uproszczony został proces kredytowy. W przypadku wniosku składanego w oddziale i przy założeniu, że wniosek jest kompletny, a Klient uzyskuje dochody na podstawie umowy o pracę, czas potrzebny do podjęcia decyzji i zawarcia umowy to zaledwie 15 minut. Wniosek można złożyć również przez internet lub telefon.
W przypadku wniosku internetowego konsultant oddzwania najpóźniej następnego dnia.

Eko zakupy

Zgodnie z misją, BOŚ premiuje pożyczki na zakup ekologicznych materiałów i urządzeń. W ramach EkoPożyczki marża banku zaczyna się od 3 p.p., podczas gdy dla standardowej oferty jest to od 8 p.p. Spektrum zakupów jest szerokie. EkoPożyczką można sfinansować m.in. zakup sprzętu AGD posiadającego klasę energooszczędności A++, rowerów, ekoarmatury (np. spłuczek dwufunkcyjnych), systemów dociepleniowych, pomp ciepła, ogniw fotowoltaicznych, czy urządzeń przystosowujących samochody do zasilania LPG.

Jedna rata zamiast wielu

Bank oferuje także pożyczkę konsolidacyjną. W tym przypadku maksymalny okres kredytowania to 120 miesięcy. Kwota samej pożyczki, podobnie jak w ofercie standardowej, może wynieść od 1 tys. do 150 tys. zł. Bank umożliwia też sięgnięcie po dodatkowe środki na dowolny cel konsumpcyjny.

Źródło: Bank Ochrony Środowiska