Kredyt gotówkowy dla posiadaczy konta nestor w Banku Pocztowym

0
900

Bank Pocztowy, jako jeden z nielicznych posiada ofertę kredytową dedykowaną nestorom – teraz na preferencyjnych warunkach.

– Emeryci są dla nas ważną grupą klientów. Doświadczenie pokazuje, że są bardzo solidni i skrupulatni w regulowaniu swoich zobowiązań, przez co z punktu widzenia banku stanowią bezpieczną grupę – wymagającą jednak szczególnej obsługi. Specjalna oferta produktowa skierowana do nestorów to drugi, po społecznym programie edukacji finansowej, bardzo ważny element strategii współpracy z tym segmentem Klientów – mówi Agnieszka Wajler główny specjalista, linii biznesowej kredytów konsumpcyjnych Banku Pocztowego.

Do końca kwietnia bank oferuje promocyjny kredyt gotówkowy dla posiadaczy konta nestor. Jego parametry to: obniżone oprocentowanie do 13,99%.

Okres kredytowania może wynosić nawet 10 lat. Daje to możliwość rozłożenia w czasie spłaty należności, tak by nie obciążała ona miesięcznego budżetu. Maksymalna kwota kredytu może wynieść 100 tys. zł.

– Kredyt, to idealne rozwiązanie w okresie  przedświątecznych wydatków –  mówi dalej Agnieszka Wajler.

Bank Pocztowy oferuje tej grupie klientów Pocztowe Konto Nestor. Rachunek ten został w ubiegłym roku 5 razy wybrany jako najlepszy dla Klienta tradycjonalisty w rankingach eksperckich. Konto to jest prowadzone bez opłat, umożliwiając przy tym bezpłatne opłacanie rachunków w placówkach Banku Pocztowego i Poczty Polskiej.

Źródło: Bank Pocztowy