PKO Bank Polski ulepszył Mini Ratkę

0
883

Od 25 kwietnia 2013 roku Mini Ratka w PKO Banku Polskim jest dostępna z jeszcze niższym oprocentowaniem oraz szeregiem udogodnień. Na atrakcyjnych warunkach pożyczyć można od 1 000 zł aż do 150 000 zł, a dodatkowo klienci PKO Banku Polskiego mogą skorzystać z niższej prowizji za udzielenie pożyczki w wysokości 4%.

Mini Ratka w PKO Banku Polskim to szybki, wygodny i tani sposób na realizację dowolnych potrzeb i planów. Dla kwot ubezpieczonych pożyczek od 5 000 zł PKO Bank Polski wyraźnie obniża oprocentowanie, a im wyższa kwota pożyczki tym oprocentowanie jest bardziej korzystne.

Z obniżonego oprocentowania mogą skorzystać także klienci nieposiadający konta osobistego w PKO Banku Polskim. Każdy klient, może obniżyć oprocentowanie Mini Ratki nawet o 2,5pp., jeżeli skorzysta z innych produktów z oferty PKO Banku Polskiego.

Mini Ratka w PKO Banku Polskim to także korzyści wynikające z przystąpienia do atrakcyjnego pakietu ubezpieczenia. Klienci zyskują podwójnie, ponieważ oprócz korzyści wynikających z niskiego oprocentowania są objęci ochroną na wypadek wystąpienia zdarzeń utrudniających lub uniemożliwiających spłatę.

 – Nową ofertę popularnej Mini Ratki, PKO Bank Polski przygotował z myślą o klientach, którzy potrzebują szybkiej decyzji i prostych do spełnienia wymagań. Specjalne warunki bank przygotował również dla klientów którzy posiadają zobowiązania kredytowe w innych instytucjach finansowych i dotychczas nie korzystali z oferty PKO Banku Polskiego. Jestem przekonany, że w ramach nowej oferty pożyczki gotówkowej jesteśmy w stanie udostępnić atrakcyjne finansowanie różnych potrzeb klientów dla szerokiej grupy klientów o różnym poziomie dochodów – mówi Wojciech Werochowski, dyrektor Departamentu Finansowania Klientów Indywidualnych.

A to nie wszystkie korzyści związane z nową ofertą. Mini Ratka to dodatkowo:

  •  obniżone oprocentowanie dla klientów, którzy przeniosą swoje kredyty do PKO Banku Polskiego;
  • szybką wstępną decyzję kredytowa nawet w 5 minut;
  • wypłatę gotówki podczas jednej wizyty w oddziale;
  • minimum formalności – nawet do 150 000 bez zaświadczeń o dochodach i bez poręczycieli.

Szczegółowe informacje na temat produktu, w tym taryfa prowizji i opłat bankowych, są dostępne w placówkach PKO Banku Polskiego i na stronie www.pkobp.pl.

RRSO na dzień 25.04.2013 r. wynosi 30,86%. Do obliczenia przyjęto całkowitą kwotę pożyczki 15 000 zł, 60 rat w wysokości 365 zł, oprocentowanie zmienne 15,99% dla oferty z ubezpieczeniem w wariancie podstawowym. Na całkowity koszt kredytu w wysokości 9 990  zł składają się: prowizja 496 zł, odsetki 6 890 zł i ubezpieczenie 2 604 zł. Całkowita kwota do zapłaty 22 386 zł.

Źródło: PKO Bank Polski