ING Bank Śląski rozlosował pierwsze koszulki sportowe w ramach loterii „Biało-czerwoni przez cały rok"

0
826

13 kwietnia br. przyznano 2012 koszulek sportowych w ramach I etapu Loterii ING Banku Śląskiego „Biało-czerwoni przez cały rok”. Nagrody zostały wylosowane spośród transakcji dokonanych w marcu przez klientów banku, którzy zarejestrowali się w Loterii oraz spełnili wszystkie warunki promocji.

Nagrody w postaci białych koszulek sportowych zostaną dostarczone do 30 kwietnia br. do wszystkich placówek banku, wskazanych przez laureatów Loterii jako miejsce odbioru nagród. Wręczanie nagród klientom odbędzie się od 30 kwietnia do 31 lipca 2012.

Lista laureatów została opublikowana na stronie www.ingbank.pl/2012.

Przypominamy, że loteria jest skierowana do klientów indywidualnych ING Banku Śląskiego, którzy są posiadaczami Konta z Lwem korzystającymi z bankowości elektronicznej ING BankOnLine. Aby wziąć udział w loterii należy zarejestrować swój udział na stronie www.ingbank.pl/2012 oraz dokonać przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą wydaną do rachunku Konto z Lwem w PLN o wartości co najmniej 10 zł. Każda transakcja bezgotówkowa stanowi jeden los na loterii. Do wygrania wciąż pozostało 4024 nagród w postaci 2 rodzajów koszulek z limitowanej biało-czerwonej kolekcji sportowej, po 2012 w każdym losowaniu.

Następne losowanie nagród odbędzie się:

  • 14.05.2012 r. – w losowaniu wezmą udział losy, które zostały przyznane na podstawie transakcji dokonanych w dniach od 1 kwietnia do 30 kwietnia br.,
  • 13.06.2012 r. – w losowaniu wezmą udział losy, które zostały przyznane na podstawie transakcji dokonanych w dniach od 1 maja do 31 maja br.

Szczegóły loterii oraz pełna treść regulaminu są dostępne na stronie www.ingbank.pl/2012.

Źródło: ING Bank Śląski