Uatrakcyjniona oferta kredytowa dla wolnych zawodów w Getin Banku

0
790
Getin Bank wprowadza nowe elementy do oferty kredytów na preferencyjnych warunkach dla przedstawicieli wolnych zawodów. Dotychczasowa propozycja kredytu bez zaświadczeń i w oparciu o uproszczoną procedurę jest teraz dostępna także dla lekarzy rozpoczynających działalność gospodarczą, a maksymalna kwota finansowania wzrośnie nawet do 250 tys. zł.

Getin Bank z powodzeniem realizuje strategię budowy banku uniwersalnego
i przyjaznego Klientowi. Oferowane produkty zajmują czołowe miejsca
w kluczowych rankingach branżowych, potwierdzając wysoką pozycję banku na rynku usług finansowych. W portfolio Getin Banku znajdują się m.in. konkurencyjne kredyty dedykowane przedstawicielom wolnych zawodów.

Wszystkim osobom wykonującym wolne zawody Getin Bank udziela kredytów na preferencyjnych warunkach, obejmujących m.in.: brak konieczności przedstawienia dokumentów finansowych oraz zaświadczeń z ZUS i US, przyjazną i uproszczoną procedurę, a wysokość prowizji uzależniona jest od posiadanej punktacji w BIK. Dodatkowo bank, darząc zaufaniem osoby wykonywające wolne zawody, nie wymaga zabezpieczeń rzeczowych.

W ramach nowej oferty bank zwiększył maksymalną kwotę finansowania ze 100 tys. do nawet 250 tys. zł. Teraz z oferty kredytowej dla wolnych zawodów mogą skorzystać także lekarze rozpoczynający własną działalność gospodarczą. Bank daje im możliwość finansowania pod warunkiem udokumentowania wykonywania zawodu przez okres co najmniej 12 miesięcy.

Źródło: Getin Noble Bank