Pożyczka gotówkowa dla klientów bankowości internetowej ING Banku Śląskiego

0
864

ING proponuje pożyczkę gotówkową on-line klientom korzystającym z systemu bankowości internetowej. Produkt jest oferowany na korzystnych warunkach cenowych, a dla aktywnych klientów przelewających regularnie pensję pożyczka uruchamiana jest on-line bez wychodzenia z domu.

Każdy klient indywidualny korzystający z bankowości internetowej ING BankOnLine może teraz złożyć wniosek o pożyczkę gotówkową on-line. Weryfikacja wniosku kredytowego następuje automatycznie i jeśli wynik jest pozytywny, umowa zostaje zawarta drogą elektroniczną, a klient posiadający regularne wpływy na konto może otrzymać pieniądze bez wychodzenia z domu i oczekiwania na kuriera. 

Bank nie wymaga od klienta wydrukowania umowy ani dostarczenia jej do banku. W większości przypadków nie jest też konieczna wizyta w oddziale – w przypadku wniosków, których analiza wymaga uzyskania dodatkowych informacji, klient otrzyma informacje czy będzie mógł dokończyć proces kredytowy on-line lub czy będzie musiał udać się do placówki.

Internet to istotny element strategii ING Banku Śląskiego. Korzystanie z produktów poprzez Internet jest znacznie prostsze, szybsze i  bardziej opłacalne. Klienci indywidualni wnioskujący o pożyczkę gotówkową za pośrednictwem ING BankOnLine otrzymają korzystniejsze warunki cenowe. Pożyczka on-line to kolejny krok w promowaniu Internetu jako podstawowego kanału dla codziennej bankowości dla naszych klientów  – powiedział Andrzej Sowa, dyrektor Departamentu Kredytów Detalicznych ING Banku Śląskiego.

Źródło: ING Bank Śląski