Pakiety pożyczek w zimowej promocji w Banku Ochrony Środowiska

0
1049
Ruszyła promocja pożyczek gotówkowych i konsolidacyjnych w Banku Ochrony Środowiska. Wyróżnikiem oferty są niższe marże kredytowe, a dodatkowo, uproszczone formalności. Zimowa Promocja Pakietów potrwa do końca stycznia 2013 r.

Najnowszą propozycją BOŚ Banku jest Pakiet „10+3”, w ramach którego Klient może uzyskać 10 tys. zł pożyczkę gotówkową z ubezpieczeniem oraz 3 tys. zł pożyczki odnawialnej w koncie osobistym z oprocentowaniem 0 proc. przez pierwsze 3 miesiące.

Sama pożyczka gotówkowa jest tańsza od standardowej – dla dotychczasowych klientów marża banku została obniżona z 8 p.p. do 6 p.p. a dla pozostałych osób z 11 p.p. do 9 p.p.

Dla osób zainteresowanych połączeniem kilku różnych pożyczek BOŚ Bank przygotował trzy specjalne warianty pożyczki konsolidacyjnej: Pakiet „30 000”, Pakiet „40 000” i Pakiet „50 000”. Poszczególne rozwiązania konsolidujące raty kredytowe Klienta udzielane są odpowiednio na 60, 72 i 84 miesiące, a wysokość promocyjnej marży zaczyna się już od 5 proc. Specjalnie dostosowane Pakiety ułatwiają spłatę dotychczasowych zobowiązań kredytowych poprzez zamianę kilku rat miesięcznych na jedną niższą. Pożyczka w Pakiecie oferowana jest z ubezpieczeniem dającym gwarancję bezpieczeństwa i stabilności spłat. Poza ubezpieczeniem nie jest wymagane dodatkowe zabezpieczenie pożyczki – nie ma więc konieczności poręczeń ani jakichkolwiek innych zabezpieczeń.

Wszystkie rodzaje Pakietów dostępne są zarówno dla nowych Klientów BOŚ Banku, jak i dla osób, które wcześniej korzystały z produktów tej instytucji finansowej.

Więcej informacji na temat promocyjnych Pakietów Zimowych można znaleźć na stronach internetowych www.bosbank.pl oraz w oddziałach Banku Ochrony Środowiska.

Źródło: Bank Ochrony Środowiska