Promocyjna oferta kredytu gotówkowego w mBanku

0
895

Jak wynika z danych mBanku, latem Polacy nawet dwa razy częściej niż zimą decydują się na zaciągniecie kredytu gotówkowego. Z kolei wg ARC Rynek i Opinia, dla blisko 40 proc. z nich są to pieniądze przeznaczone nie na wakacyjny odpoczynek, ale na remont domu czy mieszkania. Z propozycją tańszej gotówki w tym okresie wychodzi internetowy mBank, proponując tym niższe oprocentowanie kredytu, im wyższa jego kwota.  

Najnowsza promocja kredytu gotówkowego w mBanku oparta jest na prostej zasadzie „więcej za mniej” i polega na obniżeniu wysokości oprocentowania. Najniższe promocyjne oprocentowanie kredytu w mBanku wynosi 8,6 proc.

 – Naszą akcję organizujemy z myślą o klientach, którzy potrzebują zastrzyku gotówki. Na podstawie badań ARC Rynek i Opinia wiemy, że przynajmniej co trzeci klient banku zwraca się po dodatkowe pieniądze na remont mieszkania czy domu. W związku z charakterem wydatków, klientom potrzebna jest  na ogół  większa kwota. Stąd nasza propozycja tym niższego oprocentowania, im wyższa  jest kwota kredytu – tłumaczy Joanna Ostrowska, odpowiedzialna za obszar kredytów gotówkowych w mBanku.

Promocja trwa do 31 lipca br. i obowiązuje każdą osobę, która złoży wniosek o kredyt gotówkowy on-line, za pośrednictwem mLinii lub w punkcie sprzedaży produktów mBanku.

Szczegóły dotyczące kredytu gotówkowego w mBanku:

  • kredyt bez dodatkowych zabezpieczeń i formalności,
  • szybka decyzja kredytowa, nawet w 15 minut,
  • kwota już od 500 zł do 100 tys. zł,
  • okres kredytowania od 3 do 84 miesięcy,
  • automatyczna spłata rat w wybranym przez klienta dniu, wprost z rachunku,
  • możliwość zawieszenia spłaty rat kapitałowych nawet na 3 miesiące.

Dodatkowo, stałym klientom mBank proponuje kredyt gotówkowy w uproszczonej internetowej procedurze. Dzięki „Ofercie dla Ciebie”, w ramach której bank na podstawie wcześniejszej historii współpracy z klientem wylicza dostępne limity na produkty kredytowe, klienci mogą po zalogowaniu się na rachunek wypełnić uproszczony wniosek on-line i otrzymać pieniądze na rachunek nawet w 15 minut, bez wychodzenia z domu i konieczności podpisywania dodatkowych dokumentów.

Z podobnej promocji cenowej mogą także skorzystać klienci MultiBanku.

Źródło: mBank