Najlepszy wakacyjny kredyt w Getin Banku według Comperia.pl

0
793

Getin Bank potwierdził swoją wysoką pozycję na rynku pożyczek gotówkowych, zajmując pierwsze miejsce w czerwcowym rankingu Comperia.pl na najlepszy wakacyjny kredyt. To już kolejne zestawienie serwisu internetowego, w którym wygrał produkt Getin Banku. Oprocentowanie obniżone aż o 30 proc. w stosunku do standardowej oferty oraz zerowa prowizja to główne zalety zwycięskiej promocji „Wyprzedaż kredytów gotówkowych”, którą oferuje Bank. Dzięki niej, łatwo spełnimy wakacyjne marzenia.

Tworząc zestawienie, specjaliści Comperia.pl poszukiwali najkorzystniejszej pożyczki gotówkowej zarówno na wakacje dla singla, jak i na wyjazd dla kilkuosobowej rodziny. Przyjęto dwa warianty kredytów – oba spłacane w ciągu 12 miesięcy. Pierwszy to kredyt na 2 tys., a drugi na 7 tys. zł – idealny na atrakcyjne wczasy dla kilku osób.

Pierwsze miejsce w rankingu zajął bezkonkurencyjnie Getin Bank, oferując klientom „Wyprzedaż kredytów gotówkowych”. W ramach trwającej do końca lipca promocji, Bank udziela kredytu na dowolny cel z oprocentowaniem obniżonym aż o 30 proc. w stosunku do stawek standardowych. Dodatkowym atutem oferty jest zerowa prowizja.

Źródło: Getin Bank