Kredyty konsolidacyjne i gotówkowe dostępne w promocyjnej ofercie w Tesco Finance

0
905

Tesco wspólnie z Meritum Bankiem proponuje promocyjne warunki kredytów konsolidacyjnych i gotówkowych dostępnych w punktach Tesco Finanse, zlokalizowanych w hipermarketach sieci. Klienci, którzy zdecydują się przenieść tu swoje zobowiązania finansowe, zaciągając kredyt konsolidacyjny, otrzymają bony na zakupy w Tesco o wartości 250 zł lub 500 zł.

W ramach trwającej do końca sierpnia br. promocji „Weź kredyt konsolidacyjny z nagrodą” klienci mogą skonsolidować swoje zobowiązania finansowe o wartości nawet do 200.000 zł. Oprocentowanie kredytu konsolidacyjnego, o jaki można wnioskować w punktach Tesco Finanse, wynosi od 12,9 proc. w skali roku. Jego spłatę można rozłożyć maksymalnie na 10 lat.

– Promocja dostępna w Tesco Finanse to jedna z najatrakcyjniejszych tego typu ofert na rynku. Dzięki niej chcemy przyciągnąć nowych klientów, szczególnie osoby, które często odwiedzają sklepy sieci Tesco. Oprócz dobrego oprocentowania kredytów, osoby, które skorzystają z tej oferty otrzymają bony do wykorzystania na zakupy w Tesco – mówi Jakub Kwiatkowski, kierownik ds. kredytów detalicznych Meritum Banku.

Kredyt konsolidacyjny umożliwia połączenie wszystkich dotychczasowych zobowiązań kredytowych w jeden kredyt, co pozwala na obniżenie miesięcznej raty przy takiej samej wysokości zadłużenia i powoduje, że spłata kredytu jest mniejszym obciążeniem dla domowego budżetu.

– Dzięki promocji z bonami na zakupy w Tesco nasi klienci będą mogli od razu odczuć korzyści, jakie daje korzystanie z usług finansowych oferowanych przez Tesco Finanse. Chcemy zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę, obejmującą także możliwość finansowania swoich bieżących potrzeb. Dbamy o to, by oferta kredytów dostępna na terenie hipermarketów była bardzo konkurencyjna- mówi Piotr Kubień z Tesco Polska.

Klienci, którzy w okresie trwania promocji, tj. do końca sierpnia br. zawrą w punkcie Tesco Finanse umowę o kredyt konsolidacyjny i minimum 5.000 zł z kwoty kredytu przeznaczą na sfinansowanie zobowiązań kredytowych zaciągniętych w innych niż Meritum Bank instytucjach finansowych, otrzymają bon na zakupy w sklepach Tesco. Wartość bonu uzależniona jest od sumy netto konsolidowanych zobowiązań zewnętrznych i wynosi 250 zł w przypadku sumy od 5.000 zł do 9.999,99 zł oraz 500 zł dla sumy od 10.000 zł.

W Tesco Finanse do końca sierpnia br. można także złożyć wniosek o promocyjny kredyt gotówkowy, którego oprocentowanie wynosi od 10,90 proc. w skali roku w przypadku skorzystania z oferty kredytu z ubezpieczeniem i od 12,90 proc. dla kredytu bez ubezpieczenia. Promocją są objęte kredyty w kwocie od 3.000 zł do 8.000 zł zaciągnięte na okres od 6 do 120 miesięcy.

Źródło: Meritum Bank