Promocyjne kredyty na wybrane modele Volksagena z rocznika 2012

0
803

Volkswagen Bank Polska S.A. wprowadził nową ofertę kredytową na wybrane modele marki Volkswagen z rocznika 2012. Klienci zainteresowani wyprzedażą samochodów w salonach Volkswagena mogą skorzystać z produktów finansowych:

  • Kredyt 3,99%
  • Kredyt 50/50
  • Kredyt MiniMax.

Volkswagen niezmiennie utrzymuje się w czołówce marek samochodowych najchętniej wybieranych przez Polaków. W 2012 r. zarejestrowano 22 640 nowych aut niemieckiego producenta, czyli o ponad 16% więcej niż w 2011 r. (wg danych IBRM SAMAR).

Nowa oferta Volkswagen Bank Polska umożliwia wygodne sfinansowanie wybranych modeli marki Volkswagen wyprodukowanych w 2012 r. z atrakcyjną stawką ubezpieczeniową 2,9% wartości samochodu. Warto zwrócić uwagę na modele w limitowanej wersji Edition 2012 – Polo, Jetta, Tiguan i Passat. Samochody z tej serii objęte są specjalnym rabatem i posiadają bogate wyposażenie.

Osoby, które dysponują wkładem własnym w wysokości 10% wartości auta i chcą sfinansować samochód, płacąc równe raty miesięczne przez cały okres kredytowania, mogą skorzystać z Kredytu 3,99%. Wartość oprocentowania w wysokości 3,99% obowiązuje dla okresu finansowania od 1 roku do 3 lat. Dla kredytu cztero- i pięcioletniego oprocentowanie wynosi 4,99%, a dla kredytu sześcio- i siedmioletniego – 5,99%.

Klienci, którzy są gotowi pokryć znaczną część ceny samochodu, mogą sfinansować auto, korzystając z Kredytu 50/50z prowizją 5%. W ten sposób wpłacają 50% wartości samochodu z własnych środków, a pozostałą kwotę spłacają po roku, bez odsetek.

Z kolei klienci, którym zależy na elastycznej spłacie kredytu, mogą skorzystać z Kredytu MiniMax z ratą balonową dostosowaną do własnych potrzeb. Klient może określić wysokość wkładu własnego (od 10% do 69% wartości auta) oraz wysokość raty końcowej (od 10% do 55%) w zależności od okresu kredytowania. Pozostała część kredytu jest spłacana w ratach miesięcznych przy oprocentowaniu 4,99%.

Oferta finansowa Volkswagen Bank Polska obowiązuje do 30 czerwca 2013 r.

Volkswagen Bank Polska S.A. jest laureatem prestiżowej nagrody „Złoty Bankier 2011” w kategorii „Najlepszy Kredyt Samochodowy”. Bank umożliwia zakup zarówno nowych, jak i używanych samochodów wszystkich marek, które wchodzą w skład Grupy Volkswagena.

Źródło: Volkswagen Bank Polska S.A.