Promocyjne kredyty konsolidacyjne i gotówkowe w Banku BPH

0
1092

W Banku BPH kredyty gotówkowe i konsolidacyjne dostępne są bez prowizji za ich udzielenie. Promocja potrwa do 25 czerwca br.

Aby skorzystać z promocji, od 15 maja br. do 25 czerwca br. należy złożyć wniosek kredytowy, na podstawie którego zostanie podpisana umowa kredytowa. Wniosek można złożyć w oddziałach i placówkach partnerskich banku, za pośrednictwem infolinii oraz poprzez stronę internetową: www.gotowkaonline.pl.

W trakcie promocji oprocentowanie kredytów gotówkowych w Banku BPH pozostaje na standardowym poziomie i wynosi od 11,99 proc. do 17,7 proc. Minimalna kwota kredytu to tysiąc zł, maksymalna 150 tys. netto (kwota udzielonego kredytu pomniejszona o prowizję i ewentualny koszt ubezpieczenia).  

Z oferty promocyjnej mogą skorzystać klienci, którzy wcześniej nie mieli w Banku BPH kredytu gotówkowego lub spłacili go co najmniej 90 dni przed dniem składania wniosku o kredyt na promocyjnych warunkach. Natomiast klienci, którzy w dniu składania wniosku spłacają kredyt w Banku BPH (lub w ciągu 90 dni przed złożeniem wniosku spłacili kredyt), z promocyjnych warunków będą mogli skorzystać w przypadku kredytu konsolidacyjnego o wartości powyżej 40 tys. netto. W ramach obowiązującej promocji kredyt bez prowizji można zaciągnąć tylko raz.

Źródło: Bank BPH