Bank Pocztowy wyróżniony za kredyt gotówkowy

0
943

Oferta kredytowa Banku Pocztowego zajęła czołowe miejsce w rankingu eksperckim. Zestawienie dotyczyło kredytów na kwotę 10 tys. zł.

Wśród propozycji dla klientów „zewnętrznych”, którzy nie korzystali wcześniej z usług banku, oferta Banku Pocztowego zajęła 3. miejsce. Jej parametry to: oprocentowanie wynoszące 11,49%, prowizja 3% oraz ubezpieczenie NNW 19 zł miesięcznie. Miesięczna rata w zestawieniu Totalmoney.pl wyniosła 468 zł.

Drugie zestawienie objęło ofertę dla klienta korzystającego już z usług banku. Parametry oferty Banku Pocztowego nie uległy zmianie, a oferta kredytowa zajęła 4. miejsce w rankingu obejmującym 21 pozycji.

Promocja kredytów gotówkowych trwa w Banku Pocztowym do końca czerwca br. i jest ona adresowana do pracowników zakładów pracy i firm, które bank uznaje za stabilne. Obecnie jest to ponad 20.000 jednostek. Z promocyjnej oferty mogą również skorzystać przedstawiciele tzw. wolnych zawodów (m.in. lekarze, architekci, księgowi).

Maksymalna wysokość takiego kredytu to 150.000 zł, natomiast okres kredytowania może wynieść nawet 150 miesięcy. Przyznanie kredytu oraz jego ostateczna wysokość uzależniona jest od wyniku oceny zdolności kredytowej. Nowy kredyt może być przeznaczony na dowolny cel, w tym także na spłatę dotychczasowych zobowiązań w innych bankach.

Klienci mogą wnioskować o promocyjny kredyt w sieci Banku Pocztowego oraz Poczty Polskiej, jak również poprzez infolinię banku.

Źródło: Bank Pocztowy