Promocyjne kredyty gotówkowe dla pracowników służby zdrowia i farmaceutów w Banku Pocztowym

0
2215

Bank Pocztowy rozpoczął promocję kredytów gotówkowych dla pracowników służby zdrowia i farmaceutów.

Oprocentowanie promocyjnego kredytu wynosi 12,49%, prowizja za udzielenie to 1% oraz ubezpieczenie w pakiecie (19 zł miesięcznie). Przy kredycie w wysokości do 15 000 zł nie jest wymagana zgoda współmałżonka, do 17-krotności wynagrodzenia brutto Bank nie wymaga poręczyciela. Maksymalna kwota kredytu może wynieść 150 000 zł. Okres kredytowania to nawet 150 miesięcy. Promocja trwa do 31 października br.

– Oferta została skierowana do szeroko pojętej służby zdrowia i farmaceutów, czyli osób zatrudnionych w publicznych i niepublicznych szpitalach, ośrodkach zdrowia, aptekach, jak też prowadzących własną działalność gospodarczą czy wykonujących wolny zawód. Przeznaczenie kredytu jest dowolne, może to być zarówno sfinansowanie wakacji, remont mieszkania, czy konsolidacja dotychczasowych zobowiązań w innych bankach  – mówi Agnieszka Wajler, główny specjalista linii biznesowej kredytów konsumpcyjnych.

O promocyjny kredyt można wystąpić we wszystkich Placówkach Banku, sieci Poczty Polskiej oraz za pośrednictwem Call Center.

Bank Pocztowy oferuje kredyty gotówkowe, kredyty mieszkaniowe, kredyty mieszkaniowe z dopłatami w ramach programu Rodzina na swoim, pożyczkę hipoteczną jak również kredyt konsolidacyjny.

Źródło: Bank Pocztowy