Getin Bank zachęca ofertą do przenoszenia firmowej karty kredytowej

0
1026

Wygrana w nowym przetargu czy oczekiwanie na przelew od klienta – są takie momenty w działalności każdej firmy, gdy dodatkowe fundusze są niezbędne do jej sprawnego funkcjonowania. Dlatego z myślą o wszystkich klientach biznesowych, Getin Bank wprowadził możliwość przeniesienia z innego banku limitu karty kredytowej na korzystnych warunkach. Dwa pierwsze miesiące bez odsetek oraz niskie oprocentowanie transakcji przez kolejne pół roku to niekwestionowane atuty nowej oferty dla firm.

 

Z promocji może skorzystać każdy przedsiębiorca, który zdecyduje się na przeniesienie firmowej karty kredytowej do Getin Banku. Atrakcyjne warunki limitu karty kredytowej to nie tylko niższe koszty, lecz także  tak ważna dla firmy płynność finansowa. Jest ona szczególnie ważna np. podczas rozpoczynania nowego projektu, inwestycji czy niezaplanowanych wydatkach.

Główną zaletą oferty Getin Banku jest to, że klienci biznesowi zostaną objęci 59- dniowym okresem bezodsetkowym. Natomiast przez kolejnych 6 miesięcy oprocentowanie transakcji gotówkowych i bezgotówkowych będzie wyjątkowo niskie i wyniesie 9,99 proc. Aspekt cenowy jest szczególnie istotny np. w sytuacji, gdy pojawia się możliwość zdobycia nowego biznesu, a dotychczasowi klienci chwilowo spóźniają się z zapłatą. Wtedy dodatkowe środki finansowe na firmowym koncie pozwalają zrealizować wszystkie plany bez obaw o utratę płynności finansowej.

A do oferty… dwie karty do wyboru
 
To jednak nie wszystkie zalety oferty. Oprócz dwumiesięcznego okresu bezodsetkowego, klienci biznesowi Getin Banku mogą wybierać między dwiema atrakcyjnymi kartami kredytowymi.

MasterCard Executive BusinessCard, z limitem od 1 tys. do 20 tys. zł, jest doskonałą propozycją dla mniejszych firm, którym karta pokrywa codzienne wydatki biznesowe. Koszt wydania oraz miesięcznego prowadzenia karty to 0 zł – pod warunkiem, że uda się nią rozliczyć transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 800 zł.

Druga karta oferowana przez Getin Bank to propozycja dla większych i bardziej wymagających klientów. MasterCard Word Business z limitem od 5 tys. do 100 tys. zł to karta premium, wydawana za 0 zł oraz prowadzona za darmo pod warunkiem zrealizowania miesięcznych transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 1500 zł. Dodatkowym bonusem karty jest bardzo bogaty pakiet ubezpieczeń, w skład którego wchodzi m.in. ubezpieczenie na wypadek leczenia za granicą, utraty bagażu czy utraty gotówki. Karta jest objęta programem lojalnościowym MasterCard Rewards, umożliwiającym zbieranie punktów (każde wydane w ramach transakcji bezgotówkowych 5 zł to 1 punkt) oraz ich wymianę na atrakcyjne nagrody.

Źródło: GETIN Bank