Promocyjna oferta "Rachunku firmowego z prezentem" w Getin Banku przedłużona do końca roku

0
1067

Do końca roku Getin Bank przedłużył promocję „Rachunek firmowy z prezentem”. Na przedsiębiorców, którzy do grudnia otworzą Konto Firmowe w Getin Banku oraz będą dokonywać miesięcznych transakcji kartą płatniczą na kwotę minimum 600 zł, czekają wyjątkowe upominki rzeczowe.

Getin Bank posiada szeroką ofertę atrakcyjnych produktów dla firm. Dużą popularnością cieszy się Konto Firmowe, dające możliwość wyboru rozwiązań finansowych w zależności od rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej. Konto Firmowe oferuje przedsiębiorcy wiele korzyści: premie za saldo, bezpłatne przelewy elektroniczne oraz przelewy do ZUS i US, rachunki pomocnicze w ramach konta głównego, pakiet bezpłatnych ubezpieczeń z opcją zwrotu ewentualnych kosztów sądowych, bezpłatny dostęp do informacji prawnych oraz dostęp do konta przez Internet. Dodatkowo, przez ostatnie 6 miesięcy użytkownicy Konta Firmowego otrzymywali od Getin Banku bonus: jedno z trzech urządzeń w ramach promocji „Rachunek firmowy z prezentem”.

Z powodu dużego zainteresowania ofertą, Getin Bank przedłuża promocję „Rachunek firmowy z prezentem” do końca grudnia 2012 r. Przedsiębiorcy, którzy otworzą konto w Getin Banku, będą mogli wybrać jeden z czterech upominków: ekspres do kawy Espresso Essenza, urządzenie wielofunkcyjne Epson Styls SX125 (drukarka, skaner albo kopiarka), nawigację Mio Spirit 380 Poland lub radio samochodowe Manta RS3500 Car Radio Player.

Aby skorzystać z promocyjnej oferty, wystarczy założyć rachunek firmowy w Getin Banku oraz dokonywać miesięcznie transakcji bezgotówkowych jedną z bezpłatnie wydawanych kart na kwotę minimum 600 zł.

Źródło: Getin Noble Bank