Klienci Eurobanku mogą skorzystać z promocyjnej oferty limitu w koncie

0
831

Klienci eurobanku mogą obecnie skorzystać z promocji atrakcyjnego limitu kredytowego z oprocentowaniem tylko 9,9%. Limit promocyjny dostępny jest do każdego z kont eurobanku: online, classic i prestige.

 

– Promocja limitu w koncie ma na celu zwiększenie atrakcyjności oferty kont osobistych eurobanku. Liczymy, że coraz więcej klientów będzie aktywnie z nich korzystało i traktowało eurobank jako bank pierwszego wyboru, w którym mają swoje podstawowe konto służące rozliczeniom, gromadzeniu oszczędności, oraz będące źródłem wygodnego i niedrogiego limitu odnawialnego – mówi Wojciech Humiński, wiceprezes Euro Banku SA odpowiedzialny m.in. za rozwój produktów.

Promocyjny limit kredytowy

Klienci eurobanku korzystający z kont online, classic lub prestige, a także osoby zainteresowane otwarciem jednego z tych kont mogą do 31.12.2012 r. skorzystać z promocyjnej oferty limitu kredytowego w kwocie nawet do 100 000 zł. Oprocentowanie limitu – niezależnie od jego kwoty – wynosi 9,90%. Przyznany limit można wykorzystać na dowolny cel i w dowolny sposób – zarówno wypłacając odpowiednią kwotę w placówce lub w bankomacie, jak i płacąc kartą płatniczą wydaną do konta. Posiadacze limitu kredytowego, którzy będą z niego korzystali zgodnie z zasadami okresu bezodsetkowego, czyli nie dłużej niż 10 dni w miesiącu, otrzymają zwrot odsetek. Dodatkowo osoby przelewające wynagrodzenie lub świadczenie emerytalno-rentowe na konto w eurobanku, dostaną zwrot prowizji za przyznanie i odnowienie limitu. Co więcej, limit w koncie nie wiąże się z wymogiem korzystania z dodatkowych zabezpieczeń, a każda wpłata na konto obniża wykorzystaną kwotę limitu.

Atrakcyjne pakiety kont

Klienci eurobanku mogą wybrać odpowiednie dla siebie konto spośród trzech podstawowych pakietów:

  • konto online przeznaczone jest dla klientów, którzy chcą mieć dostęp do konta zawsze i wszędzie, a w relacjach z bankiem wykorzystują głównie kanały elektroniczne (Internet/telefon). Zaletą pakietu jest wysokie oprocentowanie rachunku bieżącego, bezpłatne wypłaty z bankomatów w całym kraju oraz darmowe przelewy przez internet i telefon, a także darmowy dostęp do bankowości internetowej i bezpłatny TokenGSM.
  • konto classic jest skierowane do klientów preferujących wizyty w placówkach bankowych. Posiadacze tego pakietu mogą zlecić w oddziale w każdym miesiącu kalendarzowym 3 darmowe przelewy na rachunek w innym banku oraz realizować zlecenia bez ponoszenia kosztów. Dodatkowo, mogą bezpłatnie wypłacać gotówkę z bankomatów w całej Polsce.
  • konto prestige skierowane jest do wymagających klientów, którzy oczekują od banku wyjątkowego traktowania i najlepszych produktów; łączy zalety wyżej wymienionych pakietów, a ponadto umożliwia bezpłatne wypłaty z bankomatów na całym świecie.

Aby konto było prowadzone za darmo, wystarczą stałe miesięczne wpływy w kwocie min. 1000 zł – dla konta online i classic lub 3000 zł dla konta prestige. Do każdego z tych kont może być też wydana bezpłatna karta płatnicza, a klienci, którzy wykonają minimum 3 transakcje bezgotówkowe w miesiącu otrzymają zwrot opłaty miesięcznej za posiadanie karty.

Jak skorzystać z oferty

Limit kredytowy w koncie można otrzymać nawet podczas jednej wizyty w najbliższej placówce eurobanku. Klienci, którzy jeszcze nie posiadają konta w eurobanku, mogą je założyć lub przenieść konto z innego banku, wybierając jeden z dostępnych pakietów (online, classic lub prestige). Gdy konto jest już założone, można zawnioskować o przyznanie limitu.

źródło: Euro Bank