Promocyjna oferta kredytu mieszkaniowego z dopłatami w PKO Banku Polskim

0
930

Jeszcze tylko do 31 grudnia br. można skorzystać z preferencyjnego kredytu mieszkaniowego z dopłatami BGK w ramach programu „Rodzina na Swoim”. W PKO Banku Polskim, w promocji „Jesień 2012” Klienci mogą uzyskać kredyt z prowizją od 0% oraz marżą od 1,2%.

Aby skorzystać z promocji preferencyjnego kredytu mieszkaniowego z dopłatami, należy złożyć wniosek o udzielenie kredytu do 31.12.2012 r. i podpisać umowę w ciągu 30 dni od daty podjęcia decyzji kredytowej.

Z promocyjnej prowizji 0% za udzielenie preferencyjnego kredytu mieszkaniowego z dopłatami BGK oraz marży na poziomie 1,2% mogą skorzystać Klienci, którzy posiadają w PKO Banku Polskim ROR, kartę kredytową oraz przystąpią do 4-letniego ubezpieczenia od utraty pracy i hospitalizacji (marża dotyczy kredytów w kwocie min. 300 tys. zł). Dodatkowo Bank zwolni z opłaty za oszacowanie wartości nieruchomości tych Kredytobiorców, którzy zaciągną kredyty do 400 tys. zł.

Za pomocą kredytu mieszkaniowego z dopłatami można sfinansować cel związany z zaspokojeniem potrzeb mieszkaniowych i w ten sposób spełnić marzenia o własnym mieszkaniu lub domu. Kredyt umożliwia sfinansowanie do 100 proc. wartości nieruchomości z okresem kredytowania do 30 lat.

W ramach rządowego programu „Rodzina na Swoim” Kredytobiorcy w ciągu pierwszych ośmiu lat spłaty kredytu otrzymują dopłaty do odsetek, co może oznaczać dla Klienta oszczędność nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych w tym okresie. O preferencyjny kredyt mieszkaniowy z dopłatami BGK mogą ubiegać się single, małżeństwa oraz osoby samotnie wychowujące dziecko. Powierzchnia użytkowa zakupionego mieszkania nie może przekraczać 75m2 w przypadku małżeństw oraz osób samotnie wychowujących dzieci, bądź 50m2 w przypadku singli, zaś powierzchnia użytkowa domu jednorodzinnego nie może przekraczać 140 m2 (dotyczy wyłącznie małżeństw oraz osób samotnie wychowujących dzieci).

Program „Rodzina na Swoim” wygasa 31 grudnia br., dlatego Klienci mają ostatnią szansę na skorzystanie z rządowych dopłat do odsetek kredytu hipotecznego.

Źródło: PKO Bank Polski